Super Mario ve Minecraft Birleşimi Bir Oyun Geliyor

Super Mario serisini Minecraft: Wii U Edition dünyasına çekmek için, Nintendo ortakları Mojang ve Microsoft ile dünyaları çarpıştırmak üzere. 17 Mayıs’ta Super Mario Mash-Up Paketi ücretsiz güncellemesi geldiğinde sürüngenler ve zombiler Hammer Bros. ve Dry Bones’a yer açmak için ayrı ayrı yol alacaklar.

Güncellemeyle oyuncular yeni ciltlere, Super-Mario temalı önceden hazırlanmış dünyaya, Super-Mario müziklerine ve item dokularına ulaşabilecekler. İçerikler, Super-Mario-World, Super-Mario 64, ve  S Mario Sunshine gibi oyunların içeriklerinden esinlenildi. 17 Haziran’da perakende sürümü başladıktan  sonra  Mash-Up paketi içeriğe dahil edilecek.

SuperMario Mash-Up Paketini indirmek oyunculara 40 yeni Mario temalı cilt seçeneği sunacak, bunlar oyun karakterlerini, Mario, Luigi ve  Princess Peach gibi, baş belası  Bowser, Wario gibi ve tüm 7 Koopalings gibi tanıdık kahramanlara dönüştürecek. Oyun içindeki tüm dünya ve eşya dokuları yeniden yapıldı, bu da oyunculara  Minecraft içinde kendi Super-Mario temalı yerlerini yaratma imkanı sağlıyor. İnşa ederken Super Mario 64’ün  müziklerinden oluşan 15 parçayı dinleyebilirsiniz.

Fanzade
Fanzade.com Genel Yayın Yönetmeni