FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

Super Mario ve Minecraft Birleşimi Bir Oyun Geliyor

0

Super Mario serisini Minecraft: Wii U Edition dünyasına çekmek için, Nintendo ortakları Mojang ve Microsoft ile dünyaları çarpıştırmak üzere. 17 Mayıs'ta Super Mario Mash-Up Paketi ücretsiz güncellemesi geldiğinde sürüngenler ve zombiler Hammer Bros. ve Dry Bones'a yer açmak için ayrı ayrı yol alacaklar.

Güncellemeyle oyuncular yeni ciltlere, Super-Mario temalı önceden hazırlanmış dünyaya, Super-Mario müziklerine ve item dokularına ulaşabilecekler. İçerikler, Super-Mario-World, Super-Mario 64, ve  S Mario Sunshine gibi oyunların içeriklerinden esinlenildi. 17 Haziran'da perakende sürümü başladıktan  sonra  Mash-Up paketi içeriğe dahil edilecek.

SuperMario Mash-Up Paketini indirmek oyunculara 40 yeni Mario temalı cilt seçeneği sunacak, bunlar oyun karakterlerini, Mario, Luigi ve  Princess Peach gibi, baş belası  Bowser, Wario gibi ve tüm 7 Koopalings gibi tanıdık kahramanlara dönüştürecek. Oyun içindeki tüm dünya ve eşya dokuları yeniden yapıldı, bu da oyunculara  Minecraft içinde kendi Super-Mario temalı yerlerini yaratma imkanı sağlıyor. İnşa ederken Super Mario 64'ün  müziklerinden oluşan 15 parçayı dinleyebilirsiniz.

Önceki yazımız olan Yeni Başlayanlar İçin Overwatch Rehberi! yazımıza göz atmak ister misiniz?

Fanzade Destek

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.