Street Fighter 5 Beta Güncellemesiyle Yeni Alternatif Kostümler Geldi

Capcom devam eden Street Fighter 5 betası için bu hafta bir güncelleme yaparak Interpol’den Chun-Li’nin eski moda polis üniformasını da içeren karakter kostümlerinde yenilemeye gitti.

Street Fighter 5 oyuncuları güncellenen dosyalarda veri madenciliği yaparak oyunda çalışır hale getirmeyi başardı.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=14&v=6zfM8ZVjins

Street Fighter 5 oyuncuları, içinde Bison, Cammy, Laura, Rainbow Mika, Rashid ve Zangief isimli karakterlerin de bulunduğu diğer oyuncuların da yeni alternatif kostümleri olduğunu ortaya çıkardı. ( Görünen o ki Mika ve Zangief eşleşen güreş kıyafetleri giyiyorlar.) Aşağıdaki oyun videosunda, önceden ortaya çıkan ön sipariş kıyafetler de dahil değişen bu yeni kıyafetleri görebilirsiniz.

Hala duyurulmayan bu kostümleri Imgur’daki galeriden detaylıca inceleyebilirsiniz. Reddit kullanıcısı rkappasvoice, ekran görüntüleriyle Birdie, Cammy ve  Karin’in yeni kostümlerini gösteriyor.( Maalesef Cammy’nin ölümcül pantolon alerjisinin tedavisi yok gibi görünüyor.)

Street Fighter 5 LAura

Street Fighter V’in en ilgi çekici yeni kostümlerinden biri olan ve NSFW’de belirsiz şekilde sınırlandırılan Laura’nın yeni alternatif kıyafetini burada yüksek çözünürlükte görebilirsiniz.

Fanzade.com Genel Yayın Yönetmeni