fbpx

Steam Cadılar Bayramı İndirimi Korku Oyunlarından Daha Fazlasıyla Bizlerle

Steam Cadılar Bayramı indirimleri başladı!

Geçtiğimiz günlerde Reddit üzerinden Steam‘in indirim takvimi sızdırıldığı iddia edilmiş, 3 indirim için 3 tarih verilmişti. Bu tarihlerden ilki doğru çıktı ve Cadılar Bayramı indirimi bizlerle ve Valve‘ın “korku oyunu” olarak nitelendirdiği çeşitli oyunlarda indirime girdi.

Valve dahil olan bir çok korku oyununu normal ve sanal gerçeklik olarak ayırdı. Standart kategorisinde Resident Evil 7 (90 TL), Amnesia koleksiyonu (5,50 TL), Outlast (6,20 TL), Outlast 2 (29,40 TL) ve Alien: Isolation (17,70 TL) gibi oyunlar indirimde. Sanal gerçeklik kategorisinde ise Horror of the eep (10,50 TL), Don’t Knock Twice (18,60 TL) ve A Chair in a Room: Greenwater (19,50 TL) indirime girdiler.

 

Ancak geçen sene de olduğu gibi, korku oyunu olarak nitelendiremeyeceğimiz başka oyunlar da indirime girdiler. İndirime giren korku oyunu olmayan oyunlarda ise Inside (15,50 TL), Dead Rising 4 (105 TL), Prey (86,24 TL) ve Just Cause 3 (18,75 TL) var.

 

İndirim 1 Kasım günü Türkiye saati ile akşam 8’de sona erecek. İndirimde olan tüm oyunları Steam’in sitesinden görebilirsiniz. Eğer sızdırılan diğer tarihler de doğruysa Kara Cuma indirimleri 21 Kasım’da, Kış İndirimleri ise 21 Aralık’ta olacak, ekonominizi bu tarihlere göre düzenlemekte fayda var, iyi oyunlar.

Destek Ol

Güncel haberleri kaçırmayacaksın.

Giriş / Kayıt

Forgot password?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
of

Dosyalar yükleniyor...