OYUN HABERÖNE ÇIKANOYUN League Of Legends Karakterlerinin Hareketlerini Gerçek Hayatta Yaptılar

League of Legends tüm dünyada ilgi ile oynanan bir oyun olmasının yanı sıra oyundaki karakterlere ait özel hareketler de oyuncuların ilgisini çekmekte. League of Legends karakterlerinin ve oyunun meraklılarından biri olan Barış Erdoğan da, akrobasi yeteneklerini, oyundaki karakterlerin hareketleri üzerinden sunmayı düşünüp ekip arkadaşları toplayarak bir video çekmiş.

Kendisi şunları söylüyor;

“League of Legends videosunu oyunda  Riven karakterinin kılıçla takla attığını gördüğüm an çekmek istemiştim ve biraz araştırıp başka akrobasi hareketi yapan şampiyonları topladık. Ekipçe aramızda ufak bir karşılaşma yapıp bu videoyu yayınladık.”

https://www.youtube.com/watch?v=vfx5tlO8ABo
Barış Erdoğan ile tanışın.

22 yaşında olan sporcu arkadaşımız bundan 7 yıl önce Parkour & Freerunning yapmaya başlamış. Profesyonel olarak devam eden Barış, 2015 yılı Freenunning müsabakasında birinci olmuş.

Peki nedir bu Freerunning? Kendisi şöyle açıklıyor;

“Parkour, önüne gelen engelleri en hızlı ve efektif şekilde geçmeyi ele alırken Freerunning ise kuralları olmayan daha sanatımsı bir yapıya sahiptir yani engelleri istediğin şekilde geçebilirsin. İstersen hızlı, ister takla atarak geçersin ya da hayal gücünü kullanıp yeni bir hareket yaparak engeli kullanırsın . Evet bu spor o kadar özgür ki hareketlerin sayısı, kısıtlaması yoktur ve her geçen zaman yeni hareketler çıkıyor.”

Kendisinin Youtube kanalındaki çeşitli videolarını görebilirsiniz. Kanalın amacı arkadaşları ile olan maceralarını ve eğlenceli anlarını paylaşmak, ayrıca sporla ilgili her türlü tecrübesini aktarıp yardımcı olmak.

 

Video düzenleme ve sinematik videolar oluşturmaya da merakları var.

YORUM YAP

BU İÇERİĞE BİR YORUM YAPIN

Loading…

Rokudenashi Majutsu Koushi To Akashic Records Yapım Ve Seslendirme Ekibi Açıklandı

David Ramsey Yeni Arrow Kostümünü Gösterdi