FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

Mortal Kombat Biraları Geliyor, Soğuk İçiniz.

0

Mortal Kombat emektarları, Sub-Zero, Scorpion ve Raiden, Mortal Kombat X üçlüsü olarak, Washington'ın Sound Bira Fabrikası Poulsbo sayesinde, bira şişelerinde karşımıza çıkacak. Resmi lisanslı biralar 22 onsluk şişelerde satışa sunulacak.

Biralar, renksiz Hindistan birası, saison ve sert bira içerecek ve bunlar güneybatı acılarının yakıcılığı ve vanilya tanelerinin tatlı aromasıyla birleşecek. Biraz garip gelse de muhtemelen sonuç iyi olacaktır.

Mortal Kombat Biraları
Mortal Kombat Biraları

Global Beverage Traders distribütörlüğünde çıkacak Mortal Kombat biraları basın toplantısında şu şekilde tanıtıldı:

Sub-Zero Imperial IPA: Sıcak bir günde ferahlatıcı serinliğiyle Imperial India Pale Ale, sadece bir bira ya da malta değil aynı zamanda lezzetlerin damağınızda üstünlük kurmak için savaştığı bir tat. Daha fazla bira tadı için soğuk, daha fazla malt tadı için sıcak içilebilir.

Raiden Imperial Saison: Bira ve CO2 karışımı yüksek enerjili Imperial Saison'ın dilinizde bıraktığı tada inanamayacaksınız. Bitkisel ve dünyevi özellikleriyle aroması bardaktan taşıyor.

Scorpion Imperial Stout: Eşsiz bir karışım olan  Imperial Stout, ateşi ve buzu bardağınıza aynı anda getiriyor.Güneybatı biberlerinin yakıcılığı ve Madagaskar Vanilya taneciklerinin serinletici etkisi, egzotik öğelerle mükemmel şekilde birleşiyor.

Önceki yazımız olan Watch Dogs 2 Resmen Açıklanmış Durumda yazımıza göz atmak ister misiniz?

Fanzade Destek

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.