GENSHIN IMPACT 2.4 | MiHoYo Yeni Versiyon Tanıtımını Yapacak

genshin impact 2.4

Genshin Impact Version 2.4 için geliştirici miHoYo, özel bir program yapacağını duyurdu. Bu program ile yeni versiyonun tüm detayları özel bir etkinlikle anlatılacak. Geliştiricinin bu duyurusu sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. 

Genshin Impact Version 2.4 Hakkında Her Şey

Henüz geçtiğimiz ay Version 2.3 ile güncellenen Genshin Impact oyunu şimdiden bir sonraki versiyona hazırlanıyor. Geliştirici miHoYo, 26 Aralık 2021 tarihinde 07:00’de (UTC-5) canlı yayınla yeni versiyonu tanıtacak. miHoYo’nun bu tweeti şimdiden binlerce retweet ve beğeni aldı. 

Daha önce beta sürümü yayınlanan versiyonun asıl yayın tarihi henüz belli olmasa da muhtemelen 2022 yaz aylarında olması bekleniyor. Beta sürümü göz önüne alındığında yeni versiyonla birlikte yeni sandık türünün gelmesi bekleniyor. Ayrıca beta testlerden sızanlara göre Ningguang ve Yun Jin karakterleri için yeni hangout etkinlikleri olacak. Genshin Impact Version 2.4’den gelen haberler şimdilik bu kadar. Etkinlikle birlikte tüm sorularımıza cevap alacağız. 

Genshin Impact oyunu PC, PS4, PS5, Android ve IOS üzerinden oynanabilmektedir. 

MiHoYo firması Eylül 2020’de PC, PlayStation ve mobil platformlarda Genshin Impact’i piyasaya sürmüştü lansman sonrasında oyun dünyayı kasıp kavurdu. Çevrimiçi aksiyon-RPG oyununa olan ilgi henüz pek yavaşlamadı. Oyun stüdyosunun oyunu büyük ve küçük yeni güncellemelerle düzenli olarak desteklemesi de bunda büyük bir etken. Özellikle, birçoğunun umutlanmaya devam ettiği bir haber var. O da oyunun Nintendo Switch’de de oynanabilmesi. MiHoYo, geçen yıl oyunun piyasaya sürülmesinden önce bir Switch sürümünü duyursa da, o zamandan beri sadece birkaç haber yapıldı.

Kaynak: Screenrant