DESTINY 2, THE MOMENTS of TRIUMPH Geldi, Hoş Geldi!

Destiny 2‘nin ilk yılının sona ermesiyle birlikte, oyuncuların The Moments of Triumph‘da yer almasının zamanı geldi! Moments of Triumph, hayranların Destiny 2‘nin bir yıl içinde sunabilecekleri en iyi deneyimi yaşadıklarından emin olma zamanı bu! Dün akşam, Bungie, oyuncuların alabileceği tüm başarıları ve yeterli görevleri tamamladıklarında kazanabilecekleri ödülleri açıkladı.
Görevler, Destiny 2 içerisinde bulunan tüm aktiviteleri kapsıyor; ana hikaye görevlerinden egzotik item koleksiyonuna kadar! Liste, dün Bungie‘nin web sitesinde yayınlandı ve 1 Ekim 2018’e kadar devam edecek. The Moments of Triumph içinde 3 ana kategori var: General, Activities ve Event.


The General kategorisi içerisinde şunları bulunduruyor: Destiny 2‘deki ana ve DLC hikaye görevlerini tamamlamak, Mars’taki tüm 45 hafıza parçasını toplamak, 25 egzotik silah ve zırhı toplamak, Sagira’nın Ghost Shell‘ini almak ve Vanguard içinde 50. seviyeye ulaşmak.
The Activities kategorisi içerisinde şunları bulunduruyor: tüm bölgesel sandıkları toplamak, Crucible’da 100 rakibi yenmek, 20 adventure görevini tamamlamak, Escalation Protocol‘ün 7. seviyesini tamamlamak, Sezon 3’teki Valor sıralamasında Legend’a ulaşmak, Leviathan Raid‘ini tamamlamak. Bungie, bu haftaki sıfırlama süreci boyunca tüm Valor seviye kazanım puanlarını 3’e katladığından oyuncuların hemen çalışmaya başlaması gerekiyor!

Destiny 2 GIF by gaming
The Event sekmesi, Bungie‘nin yakın zamanda açıklayacağı ve üzerinde konuşacağımız Solstice of Heroes Event’ı için ayrılmış gibi görünmekte. Bu etkinlik için ödüller, süslü yeni bir Ghost Shell, yeni bir Sparrow ve yeni emlemler gibi oyun içi öğeleri içeriyor, bana sorarsanız oldukça da güzeller! Bir önceki Moments of Triumph‘da olduğu gibi Bungie’nin mağazasından özel bir t-shirt almak için de bir kod kazanacağız.

THE MOMENTS of TRIUMPH
The Moments of Triumph da bu ayın ilerleyen günlerinde 1.2.3 güncellemesi ile oyuna da eklenecek. The Moments of Triumph oyuncuların oyundaki her şeyi denediğinden/yaptığından emin olmalarını sağladığından yılı sonlandırmak için oldukça eğlenceli bir yol olduğunu inkar edemeyeceğiz. Eğer The Moments of Triumph içinde eksikleriniz kaldıysa acele edin derim!

Destiny 2: Forsaken PC, PS4 ve Xbox One için 4 Eylül’de piyasaya sürülecek.

Destiny 2 GIF by gaming