“DESTINY 2: FORSAKEN” Yeni Silah ve Zırh Görünümleri

Bungie, Destiny 2: Forsaken‘de toplayabileceğiniz harika yeni silahların ve zırhların bazılarını bizler için yayınladı.

Bungie’nin Destiny 2: Forsaken‘nın yeni bir fragmanına göre, etkileyici oyun bonusları ile etkileyici bir silah ve zırh koleksiyonuna erişebileceğiniz anlamına geliyor.

Silahlarla başlayalım. Birincisi Two-Tailed Fox, çok mermi potansiyeli için bir kerede iki mermiyi ateşleyen bir roketatar. Sonraki silahımız ise Trinity Ghoul, hassas öldürmelerin güçlü elektrik fırtına oklarını şarj ettiği bir yay. Ardından, beş ardışık isabetin bir bombayı patlatacağı Malfeasance silahı var. Daha sonra ise yakın dövüş tabanlı Muhafızlar için, Black Talon ise mermi patlamaları taşıyan bir kılıç diyebiliriz. Destiny 2: Forsaken sadece kılıçlarla, silahlarla bitmiyor tabii ki!

Eğer bu yeterli değil ise, One Thousand Voices isimli patlayıcı  bir ışını ateşleyecektir bu da alandaki düşmanlara zarar vermenize yol açıcaktır. Wish-Ender isimli yeni silahımız ise, düşmanları duvarlardan görmenizi sağlayan delici oklar fırlatan gizemli bir yaydır. Son olarak Ace of Spades, bir düşman yaratığı öldürdükten hemen sonra sarjörünüzü yenilediğinizde düşmana ekstra hasar vermenize yarayan bir silah.

Daha bitmedi bunlar daha sadece silahlar, zırhlara da çok önem vermişler ve çok güzel yenilikler getirmişler diyebiliriz. Guardian’ınız kayarken mermi saldırılarını yansıtan Antaeus Wards zırh. Bir başka zırh ise, The Sixth Coyote size bir çifte kaçınma (Dodge) yeteneği verir. Chromatic Fire zırhı ise her düşman ölümünden sonra kinetik bir silahla yapılan temel patlamaları tetikler.

DESTINY 2: FORSAKEN

Biz ne kadar sizler için yeni zırhların ve silahların özelliklerini anlatmaya çalışmış olsak da denemeyimlemek çok daha farklı ve zevkli oluyor diyelim. Video’da görmüş olduğumuz ve bizim anlattığımız yenilikler daha henüz erişilebilir de değil malesef. Bu özellikleri denemeden önce 4 Eylül 2018’e kadar beklemeliyiz, ancak revize edilmiş silah yuvaları erken gelecektir bunu da söyleyelim. Destiny 2: Forsaken, PC, PlayStation 4 ve Xbox One için eşzamanlı olarak aynı tarihte başlatılacak.

 

Oyun, film ve dizi delisi. Serzeniş ve serkeş bir hayat tarzını benimsemiş şahsiyeti ne müzahir.