Dark Souls III’ün  ‘Darkness Has Spread’ Tanıtım Videosu Yayınlandı

Bandai Namco Entertainment Amerika, FromSoftware’in PlayStation 4, Xbox One, ve PC platformları için hazırladığı oyun Dark Souls III’ün “Darkness Has Spread” adındaki İngilizce tanıtım videosunu yayınlamaya başladı. Videoyla birlikte oyunun Amerika’da bu üç platform için 12 Nisan’da piyasaya sürüleceği de açığa çıkmış oldu. Bandai Namco Entertainment Europe aynı anda Avrupa’da aynı tanıtım videosunu yayınlamaya başladı, videoda aynı şekilde 3 platform için de çıkış tarihi Avrupa için 12 Nisan olarak belirtiliyor. Avrupa tanıtım videosunda ayrıca oyunun “Apocalypse Edition” paketine ön sipariş vererek sahip olunabileceğinin altı çiziliyor.

“Apocalypse Edition” Avrupa’dan sipariş veren oyunculara, metal bir kutu ve bir soundtrack ile birlikte gelecek ayrıca tüm 3 platform için de oynanabilir olacak.

collect

Avrupa’da piyasaya sürülecek “Collector’s Edition” paketi; oyun, Red Knight figürü, A-4 boyutunda ciltli Dark Souls Trilogy sanat kitabı, metal kutu, soundtrack, ütüyle yapıştırılabilen yama, bez oyun haritası, özel bir kutu içeriyor.

dark souls 3 Collector's Edition

Yine Avrupa’da piyasaya sürülecek “Prestige Edition” paketi ise “Collector’s Edition” paketindeki içeriklerin yanı sıra 40 cmlik el boyaması Lord of Cinder figürü ve özel gösterim kutusu içeriyor.

dark souls 3 Day One Edition O Sleeve

Amerika’da PS4 ve Xbox One platformları için piyasaya sürülecek “Day One” paketi, Prima Starter kılavuzu, bir soundtrack ve “Day One Edition O Sleeve” içerecek.

Darkness Has Spread

Amerika’da piyasaya sürülecek Collector’s Edition paketi de, oyun, Red Knight figürü, sanat kitabı, metal kutu, soundtrack, Prima Starter kılavuzu, bez oyun haritası ve koleksiyoncu kutusu içerecek.

Darkness Has Spread oyununun yönetmenliğini FromSoftware’den Hidetaka Miyazaki yapıyor.

Oyun Japonya’da PS4 ve Xbox One platformları için 24 Mart’ta piyasaya sürülecek. PC sürümü ise 12 Nisan’da satışa çıkacak.