CYBERPUNK 2077: GAMESCOM’dan Gelen Yeni Görüntülere Bakın

Gamescom 2018’de Cyberpunk 2077‘ye ilişkin yeni haberlerin çıkmasını birçok oyun sever merakla bekliyordu.
Çünkü oyunun yapımcı firması CD Projekt Red, E3 fuarından bu yana yeni haberlerin paylaşılacağını bir basın açıklamasında dile getirmişti. Oyunun yeni ekran görüntülerini ilk defa Twitter üzerinde paylaştılar. Tabi merak edilen bir diğer konu “Cyberpunk 2077‘nin ne zaman çıkacağı” Ancak bunla ilgili bir cevap halen yok.

CD Projekt Red ekibinin bu oyun üzerinde büyük titizlikle çalıştığı açık. E3’te bile topluluktan gizli şekilde test edilen oyunun, V adındaki karakter ve onun cüsseli dostu Jackie arasında geçmekte olduğunu söylüyor. Konu ise Jackie’nin kaybolan bir siber robot’u ararken çeşitli çetelerce saldırıya uğramaları ve bundan sonra yaşadıkları olaylar üzerineymiş. Test edenler, oyunun çok detaylı olduğunu bu yüzden büyük bir dünyaya sahiplik taşıdığını da belirtmişler.

6 yıl önce yapımına başlanan oyuna ait çıkış tarihi halen elimizde yok. Ama şu anlık elimizde yeni gelen bazı oyun içi görseller mevcut. Playstation 4, Xbox One ve PC’de oynayabileceğimiz oyun için güncellemeler geldikçe haber yapacağız.

Görsellere aşağıdan göz atabilirsiniz.