Black Desert Online İçin Ön Sipariş Yapanların Seçimleri Güvene Alınıyor

Black Desert Online‘nın isim rezervasyon sayfası, oyunun ön siparişini verenler için açıldı. Eğer ilgileniyorsanız ve ön sipariş vermemişseniz, 26 Şubat’a kadar ön sipariş yaptığınız takdirde  ön siparişe özel ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz. Bu konuda acele etmek isteyebilirsiniz zira popüler isimler çabucak alınıyor. Rezervasyon sayfası Black Desert Online sitesinde yer alıyor.

Conqueror ya da Explorer paketlerinin ön siparişini vermek 18-22 Şubat arasındaki betAya giriş imkanı sağlayacak.

Black Desert Online Karakter Seçimi

Black Desert Online batıda geçen yılın Ekim ayında yayınlandı. Söylemek gerekiyor ki oyunun Rus ve Kore emsallerinden biraz farklıydı. Pearl Abyss tarafından geliştirilen MMORPG, ücretsiz bir oyun olmak yerine Guild Wars 2 ile benzer şekilde ücretli bir oyun olacak. Pearl Abyss ayrıca, oyuncu ilerlemesi devam ettikçe oyunun batı versiyonlarında oyun dengesine müdahale edeceklerini not olarak düştü.

https://www.youtube.com/watch?v=v6rmBCMBJWs

Black Desert Online, IGN’in 2016’nın en çok merak edilen MMORPG’ları listesinde yer alıyor. Oyun,oyuncuların,ev dekore ederek, at evcilleştirerek ve rakipleriyle PvP’lerde mücadele ederek  istedikleri şekilde oynamalarına izin veren gerçekten harika bir dünya. Oyun, sağlam karakter yaratıcısı açısından da büyük beğeni kazanmış durumda.