FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

Overwatch Tutkununun Karakter Tasarımı Blizzard'ın İlgisini Çekti

Ne yetenekler var

0

Mapithak Weerawan ismindeki bir tasarım öğrencisi, geçtiğimiz günlerde Blizzard'ın son yayınladığı popüler Overwatch oyununa uygun yeni bir karakter tasarımı yaptı. Tasarımın oldukça başarılı olmasından dolayı oyunun hayranları bunu farketti. Ardından Blizzard firması yetkilileri de bu başarılı çalışmayı gördü ve beğendi.

Karakter Tasarımı tara

Overwatch'ın topluluk sayfasında tasarımlarını yayınlayan konsept öğrencisi, Tara isimli karakteri bir Taylandlı olarak tanıttı. Tasarımının 1700'ün üzerinde oylanması tasarımcının göğsünü kabartmıştır diye düşünüyoruz.

Tai dilinde su anlamına gelen "Tara" isimli karaktere balık teması işlenmiş. Bu balık da Tayland'da sıkça görülen bamboo balığı denebilir.

Overwatch direktörü olan Jeff Kaplan, topluluk forumundaki konuya "Vay be, çok başarılı. Gerçekten yeteneklisin" şeklinde bir mesaj attı. Overwatch oyuncuları da Mapithak'ın Blizzard'da çalışmasını ve karakterin oyuna gelmesini istiyor.
Tara için Halloween'a özel kostüm bile tasarlamış.

 

Napithak Weerawan'ın tasarıma ait çalışmaları için buraya tıklayınız.

Değerli okuyucumuz sizden bir ricamız var, yan tarafta(bilgisayar) veya aşağıda(mobil) göreceğiniz kanalımızın videolarına göz atıp kanalımıza abone olursanız, büyümemize ve daha çok içerik üretmemize destek vermiş olursunuz.

Önceki yazımız olanBandai Namco'nun Geliştirdiği CODE VEIN İçin Yeni Görüntüler Geldi yazımıza göz atmak ister misiniz?

Fanzade Destek

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.