Hearthstone İzlenimlerim: Yine Mi Face Hunter?

“Abi kafama kafama damage vuruyorlar!” Vururlar anam vururlar. Hayır ben ki LoL‘ü bu basit oynanış mekanizmaları yüzünden bırakmanın eşiğine gelmiş biriyim ve siz bana Face Hunter diyorsunuz.

Genel olarak böyleyim oyunda.
Genel olarak böyleyim oyunda.

Bakın ben LoL’de support maini olan birisiyim bu yüzden can basmalı karakterlere ilgim çoktur. Dedim Priest destesi çekeyim bi kendime bi de Confessor Paletress koydum içine oh mis (Dragon Priest çok pahalı öğrenciyim ben). Ya 9 manayı göremiyorum ki Confessor’u oynayıp kombosunu yapayım. O Misha‘nın Allah belasını versin! Şimdi Priest’ı counterlamanın yolu saldırı gücü 4 olan kart oynamaktır. Yok edemez onu spell ile ve çıldırır. Ki ben çıldırıyorum şahsen. Neyse hadi Face Hunter’ı geçtin karşına Zoolock geliyor. Hadi yine eyvallah diyorsun Mech Rogue çıkıyor. Hadi onları da geçtim sırf karakterlerini Gold yapmak için Ranked’da düşük seviyelerde kalanlar var. Peki napabiliriz?

.  Öncellikle altınları deste ve karakter açma ile çarçur etmeyin. Bırakın biriksinler Adventure açın.

.  Bu legendary değil dust demeyin. Bırakın dursun. Legendary = zafer diye bir denklem yok varsa da unutun onu.

.  “Abi oyun P2P.” Hayır kardeşim yap görevlerini sen de güçlen. Belki daha geç sürecek senin sürecin ama daha verimli olacak. Deneyim her zaman daha önemlidir elindekilerden.

.  Son olarak şans faktörü de çok önemli o yüzden çok üzülmeyin siz elinizdekilerle en iyisini yapmaya çalışın. Zaten hayatta böyle değil midir?