2015 League of Legends Dünya Şampiyonası

Eylül’ün 10’u bugün pek önemli olmasa da sizler için (benim için önemli çünkü çok sevgili annemin doğum günü bugün) aslında önemli olmalı. Çünkü ayın sonuna yaklaşıyoruz ve Ekim ayında muhteşem bir etkinlik bizi bekliyor.worldsheader

Evet League of Legends Dünya Şampiyonası 2015 yılının Ekim ayında olacak. Katılacak grupların karşılaşma tablosu tam 2 gün sonra yani 12 Eylül saat 23:00‘da kura ile belirlenecek. 4 aşamada gerçekleşecek olan turnuvada Grup Aşamaları Fransa’da, Çeyrek Finaller İngiltere’de, Yarı Finaller Belçika’da ve Final 31 Ekim 2015‘de Almanya’da olacak! Peki hangi takımlar karşılaşacak? Öncellikle kötü haber biz yokuz. Çünkü Wild Card turnuvasında Dark Passage bizi temsil ederken yenildi. Olsun canları sağ olsun ( sağ olsun mu?)

KORE:

1.SK Telecom T1

2.KOO Tigers

3.KT Rolster

ÇİN:

 1. LGD Gaming
 2. EDward Gaming
 3. 3.invictus Gaming

TAYVAN/HONG KONG/MAKAO:

 1. ahq e-Sports Club
 2. Flash Wolves

KUZEY AMERİKA:

 1. Counter Logic Gaming
 2. Team SoloMid
 3. Cloud9

AVRUPA:

 1. Fnatic
 2. H2K
 3. Origen

WİLD CARD TURNUVASI:

 1. Bangkok Titans
 2. paiN Gaming

Sanırım bir şeyi söylemeyi unuttum…(doğum günün kutlu olsun annecim <3 ) Ah hayır bunu değil ödülün ne olduğunu söylemeyi unuttum. Tam 1.000.000 Dolar. “3 milyon lirayı sen naptın?” esprileri havalarda uçuşacak gibi ve yine koniçivalar (merhabalar?) vadiyi domine edecek sanırım. Bekleyip görelim. Ayrıntılar için bizi takip edin.