Wonder Woman Filmine Muhteşem Seçimler

Her ne kadar bu zamana kadar kimsenin pek beklentisi olmasa da benim hala bir beklentiye sahip olduğum solo Wonder Woman filmi hakkında bugün muhteşem haberler edindik.

             Wonder WomanBatman ya da Superman kadar geniş bir düşman kitlesine sahip değil maalesef. Belli başlı düşmanları vardır ama şüphesiz ki bunlardan en önemli iki tanesi Circe ve Ares. Tabii Hades filanda var ama solo filmde göreceğimiz Circe ve AresWonder Woman‘ı Gal Gadot‘ın canlandıracağını biliyoruz. Peki bu iki baş düşmanı kimler canlandıracak? Cevap bugün gelen bir dedikodu ile bulundu. Hazır mısınız? Şahsen ben ikisine de hayran olduğum için bi an sıçradım yerimde. Ares rolü için Sean Bean ve Circe için Eva Green. Şimdi Sean Bean bu filmde ölür mü bilmem ama ironi yapmak isteseydiniz Hades rolünü verirdiniz. Tartarus sahnesi olduğu vakitte arkaya onun eski rollerinden olan birkaç kişiyi koyardınız. Ve Eva Green seçimi. Bu kadına kötü olmak cidden yakışıyor. Bkz: Sin City 2.

12009560_557984091023068_2651798135442958502_n
Sean Bean-Ares ve Circe-Eva Green

Şimdi bu oyuncular kendilerini kanıtlamış ve oynadıkları her filmleri taşımış insanlar. İşte sıkıntı da burada bu iki oyuncu ekranda çok göze batan kişiler ve bunların yanında oynayacak kişininde öyle olması gerek. Hadi Sean Bean‘i geçtim o illa bi yerde ölür filan. Ama Eva Green kadın baş rolünü kapmaz mı sizce? Hele kostüm bu şekilde olursa kesin kapabilir. Evet burada her şey Gal Gadot‘ın oyunculuğuna bakıyor. Bakalım Batman v. Superman filminde göreceğiz nasıl bir performans sergileyeceğiniz? Aslında o film her şeyi belirleyecek ya…neyse.