NBC, son açıklamasıyla hepimizi şaşırttı: ZEYNA Dönüyor!

Döndü mü dönüyor mu dönecek mi dedikoduları sürerken NBC, son açıklamasıyla hepimizi şaşırttı: Zeyna dönüyor!

Geçtiğimiz günlerde Den of Geek‘e verdiği röportajında Lucy Lawless, yeniden Zeyna olmak istediğini belirterek dedikoduları da beraberinde getirmişti; acaba Zeyna dönecek mi? NBC‘nin başındaki isimlerden Robert “Bob” Greenblatt, yaptığı resmi açıklama ile Xena: Warrior Princess‘in yeniden çekileceğini, hatta hazırlıklarının çoktan başladığını belirtti. The Hollywood Reporter‘da yer alan bilgiye göre Greenblatt aynen şunları dile getirmiş:

Evet, Zeyna’nın yeniden çekiminde ilk aşamalardayız ve senarist aramaktayız. Bunu gerçekten gerçekleştirmek istiyoruz. Dizinin bir devam niteliğinde olacağını sanmıyorum, henüz o kadar yol almadık. Bence Zeyna harika bir karakter ve onu nasıl yeniden hayata geçirebileceğimizi çözmeliyiz.

Zeyna Dönüyor

Lucy Lawless’in de bu projede olup olmayacağı hakkında ise şu açıklamalarda bulunmuş:

Şayet varlığı gidişatımızı gölgelemeyeceğini düşünürsek Lucy’nin de bunun bir parçası olmasını çok isteriz. Onsuz Zeyna nasıl olur bilemiyoruz ama izleyeceğimiz yolda Lucy’nin olacağından emin değilim.

2016’da ekranlarımızda olacak olan diziyi ve bu gelişmeler sonrasında Lucy Lawless’ın nasıl açıklamalar yapacağını merakla bekliyor olacağız.