ZACK SNYDER Sonunda Justice League İle İlgili İtirafta Bulundu

Zack Snyder sonunda insanların Justice League’in yönetmen kurgusu versiyonunun olup olmadığı yönündeki tacizleri ve söylemlerine daha fazla dayanamadı. Kendisinin hazırladığı versiyonunun olduğunu itiraf etti. Bu versiyonu ile ilgili muhabbetlerin döndüğü sırada ise Snyder bir fotoğraf ile director’s cut versiyonunun 214 dakika olduğunu söyledi. Justice League’in iki saat olduğunu unutmadan sormamız gerek üç buçuk saat gibi bir süre olan bu versiyonunun çok uzun olduğu da gözden kaçmadı değil mi?

Daha önce stüdyoda çalışan birinden bu konu ile ilgili boşa hayal kurmamamız ve bu versiyon ile ilgili en ufak bir ümit bile beslemememiz söylenmişti. Ama bu haberden sonra Snyder yayınladığı bir fotoğrafla hayranlarını ümitlerini kaybetmemeleri yönünde uyarmıştı.

 

Tabi ki bu haber Justice League hayranlarını gaza getirmiş olsa da ortada hala bir pürüz var.  Snyder her ne kadar orijinal filmden neredeyse iki katı uzunluğunda olan yapımı yayınlamak istese de Warner Bros. asla buna izin vermez diye düşünülüyor. Fakat filmi çok sevenler de belki bir gün şirketin Snyder’a izin verip bunu hayranları ile paylaşabileceğini düşünmek istiyor.

Tabi sonuç ne olur bilemeyiz. Aramızda üç buçuk saatlik Justice League Zack Snyder versiyonunu izlemeye merakı ve zamanı olan var mı?