Yeni NEW MUTANTS Fragmanı Yayınlandı: Biz Her Şeye Rağmen Çok Heyecanlıyız!

Ertelenmelere doyamayan filmimiz New Mutants‘tan yeni bir fragman geldi. Fragman ilkinde de olduğu gibi genel olarak oldukça yavaş ve ağır bir tempoda ilerlese de ”Önemli olan kapanıştır.” diyerek sonlara koyduğu Magik sahneleri ile başlıkta da belirttiğimiz gibi bizi her şeye rağmen film için baya gaz bir hale getirdi. Henüz izlemeyenler için fragmanı şöyle bırakalım:

Bu fragmanın ta 13 Ekim 2017’de gelen ilk fragmandan farklı ve çok iyi yaptığı bir şey olarak karakterlerin güçlerine yer vermesi olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü unutmamak gerekir ki bunlar Marvel karakterleri, süper kahramanları eğer siz bunların spesifik özellikleri haline gelmiş güçlerini fragmana koymazsanız bu sıradan bir korku filmi fragmanı olur ve belki de asıl hedef kitle olan Marvel hayranlarını filme çekemeyebilirsiniz. Hiçbir şey göstermemek bir hatasıydı bu sebeple ilk fragmanın; filme saklıyor olabilirsin, her şeyi göster demiyoruz ama biraz çıtlat ki filme yönelik heyecanımız oluşsun.

Sanırız bu filmimiz ilk fragmanı ile filmin vizyon tarihi arasında en uzun süre geçen film olarak tarihe geçecek. Filmimiz yeniden çekimler, Fox – Disney anlaşması gibi sebeplerle ertelendikçe ertelendi ancak artık çok net bir şekilde söyleyebiliriz ki New Mutants 3 Nisan 2020‘de geliyor.

Filmimiz fragmanlarda çoğunlukla Blu Hunt’ın hayat verdiği Dani Moonstar karakteri üzerinden akacakmış gibi görünse de daha önce de belirttiğimiz gibi biz en çok Anya Taylor-Joy’un Magik karakterine coşuyoruz. Arya Stark’ımız Maisie Williams Wolfsbane ve Stranger Things’ten tanıdığımız Charlie Heaton da Cannonball karakterini oynayacak. Cannonball’un kankası Sunspot’u da Henry Zaga canlandıracak.

Siz New Mutants için hala heyecanlı mısınız? Filmi sinemada izleyecek misiniz? Yorumlarda görüşlerinizi bize iletip yazılarımızı sosyal medya hesaplarınızda ve arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın.

Geek. Waiting for some action. Yazım hataları olursa kusura bakmayın, fark eder etmez düzeltiyorum.