UNDERWORLD 5’in Çekimlerine Başlandı

2003 yılında kendisiyle tanıştığımız Underworld serisinin beşinci filmi olacak Underworld: Next Generation‘ın( Underworld 5) çekimlerine başlandığı açıklandı. Gotik atmosferi ile bilinen ve bu açıdan da filme oldukça uygun mekanlar barındıran Prag’da çekiliyor. Eğer herhangi bir aksilik olmazsa Underworld’ün 21 Ekim 2016’da vizyona girmesi bekleniyor.
Kate Beckinsale ve Theo James‘in serinin beşinci filminde rol alacakları kesinleşti. Beckinsale ve James; Selene ve David olarak karşımıza çıkacağı filmde, Thomas’ı canlandıran Charles Dance da yer alacak.

Tobias Menzies’i yeni Lycan lideri, Lara Pulver’ı ise yeni bir vampir olarak izleyeceğiz. James Faulkner, Peter Andersson, Clementine Nicholson, Bradley James ve  Daisy Head’i de henüz belli olmayan rollerde göreceğiz.

Anna Foerster’ın yönettiği filmin senaryosunu Cory Goodman yazdı.

underworld selene

Bu yıl, çekimlerine başlanacağının duyurulmasının ardından, beni en çok heyecanlandıran birkaç yapımdan biri oldu Underworld… Bitmek bilmeyen mücadele; Vampir-Kurtadam Savaşı’nı konu alan, cybergoth kostümlerle, silahlarla dikkat çeken; gotik atmosferiyle izlenebirliği her daim yüksek bir seri olan, punk etkili altkültürlere meraklı izleyicilerin oldukça sevdiği Underworld’ü bir yıl daha bekleyeceğiz.

Fanzade.com editörü