İşte KINGSMAN’in Geçmişini Anlatacak Film THE KING’S MAN’in Fragmanı

Kingsman’in bir sonraki bölümü resmi olarak duyuruldu. 20th Century Fox’un  bugün itibariyle duyurduğu The King’s Man filmi, serinin öncesini anlatacak ve orijinal filmlerle aynı evrende geçecek.

The King’s Man, 1900’lerin başlarında geçecek bir yapım olacak. Bu yapım, Kingsman organizasyonunun oluşturulmasına yol açmakta olan olayları anlatacak. Detaylar şu anda biraz zayıf olsa da, Ralph Fiennes’ın oynadığı T.E. Lawrence, Liam Neeson’ın oynadığı Herbert Kitchener, Daniel Bruhl’ın oynadığı Gelix Yusupov, Gemma Arterton’un oynadığı Mata Hari ve Rhys Ifans’ın canlandıracağı kötü şöhretli Grigori Rasputin gibi tarihi figürlerin filmde yer alacağı bilinmekte.

 

Ayrıca filmin kadrosunda Conrad rolü ile Harris Dickinson, Lee Unwin rolü ile Aaron Taylor-Johnson, Tristan rolü ile Matthew Goode ve Merlin rolü ile Stanley Tucci de olacak.

After Kingsman, The Secret Service and Kingsman, The Golden Circle filmlerinin başlangıcı olan bu ön hikaye filminden sonra gelecek spinoff tv dizileri de gelecek.

The King’s Man’in resmi fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.