Supergirl: Italia Ricci’nin Silver Banshee Kostümlü İlk Fotoğrafı

Supergirl’ün yeni bölümünde yeni bir intikam, Silver Banshee diğer bir deyişle Siobhan Smythe olarak vücut bulacak. Seride Banshee’yi Italia Ricci (Chasing Life) canlandırıyor. Ricci’nin Supergirl’deki Banshee kostümüyle setten ilk fotoğrafı ortaya çıktı.

ET Online, Siobhan’ı süper kötü yapan yeteneği sonik çığlığı kullanırken gösteren bir fotoğrafınıi yayınladı. Supergirl’ün yapımcısı Andrew Kresiberg, Ricci’nin Silver Banshee rolü hakkında şöyle konuştu:

“Italia ile çalışmaktan oldukça heyecanlıyız. Yıllardır onun  çalışmalarına hayrandık ve şimdi de onu bu ikonik çizgi roman karakteri olarak görmek için sabırsızlanıyoruz.”

Supergirl- Silver Banshee

Supergirl’ün gelecek bölümü  ‘Truth, Justice and the American Way’ özetine göre, Siobhan   Cat Grant (Calista Flockhart)’ın yeni ikinci asistanı olarak ortaya çıkacak ve çabucak Kara ile karşı karşıya gelecek.  ET’nin haberine göre bu sezon ikincil süper kimliklerini baskı altında tutmalarına rağmen yeni asistan, Silver Banshee’yi her an ortaya çıkacak şekilde tutmaya özen gösteriyor. Aslında yeni bölümde Silver Banshee bir düşman olarak ortaya çıkmıyor, bu da Supergirl’ün Master Jailer ile tüm zamanını harcadığı için gayet mantıklı.

Siobhan Silver Banshee olarak ikincil kimliğini şimdilik ortaya çıkarmasa da Flash şehre geldiğinde National City’i terörize edebilir. CBR’ın daha önce yayınladığı Flash ve Supergirl’ün geçiş bölümünün set fotoğrafında, arka planda Silver Banshee de görülüyor. Flash’ın 18. bölümüne ait bu fotoğraf, resmi olarak onaylanmasa da geçiş bölümünde Silver Banshee’nin de olacağını doğruluyor.