SUICIDE SQUAD Tanıtım Fragmanı SDCC’da

Çizgi roman tutkunlarının merakla beklediği filmlerden Suicide Squad’ın ilk fragmanı yayınlandı.

DC Comics’in kötü karakterlerle dolu çizgi romanı Suicide Squad için hazırlanan uyarlama filmin yönetmeni, David Ayer. Ross Andru ve de Robert Kanigher’in yarattığı karakterleri uyarlayan kişi ise Justin Marks. DC Entertainment ile Warner Bros ortaklığından ortaya çıkan projenin oyuncu kadrosu oldukça güçlü. Will Smith, Margot Robbie, Tom Hardy ve tabi ki Joker rolü ile Jared Leto bu kadronun içerisinde. Suicide Squad tanıtım fragmanı aşağıda.

EN ÇOK KONUŞULAN KARAKTER YİNE JOKER

Filmde ‘The Joker’ karakterini canlandıracak kişi olan Jared Leto, fragman yayınlandıktan sonra sosyal medyada en çok konuşulan isim haline geldi.

SUICIDE SQUAD tanıtım

JARED LETO KİMDİR?

1971 Aralık doğumludur. Akademi ve Altın Küre Ödüllü aktör, şarkıcı, müzisyen ve yanı sıra şarkı sözü yazarıdır. Mr. Nobody filmindeki  oyunculuğu ile hafızalarda yer etmiştir.

MARGOT ROBBIE KİMDİR?

Avustralyalı oyuncu son 7 yıldan günümüze çeşitli film ve dizilerde oynamıştır. 2011 yılında ABC’de yayınlanan PanAm dizisindeki Laura Cameron rolündeydi.  Ayrıca Neighbours isimli dizide de 2008-2011 yılları arasında Donna Brown rolünde oynamıştı.

Suicide Squad fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Deathshot ve Harley Quinn’in başlarda çok göründüğü fragmanda sona bırakılan isim Leto’nun canlandırdığı Joker olmuş

Fanzade
Fanzade.com Genel Yayın Yönetmeni