SPIDER-MAN: FAR FROM HOME’da “Yakıcı Bir Düşman” Söylentisi

Peter Parker, Spider-Man: Far From Home dedikodulardan uzak duramayacak gibi görünüyor. Yeni bir habere göre Tom Holland’ın oynadığı ağ atıcı süper kahramanın merakla beklenen devam filminde Marvel çizgi romanlarının ateşli  kötü adamı Molten Man’i görebiliriz.

MCU Cosmic haberine göre, Far From Home için üretilen yeni bir oyuncak hattı, Molten Man‘in aksiyon figürünü içeriyor. Bununla birlikte bu figür yeni Spider-Man ürünlerinin bir parçası olarak piyasaya sürüldü. Ancak filmde bu kötü adamın olacağı henüz onaylanmış değil.

Molten man Far from home

Çizgi romanlarda Mark Raxton, Oscorp Industries için çalışan eski bir bilim adamıdır. Kendi kârı için deneysel bir sıvı metal alaşımı çalmaya çalışır, ancak kendi üzerine döker ve alt benliği Molten Man olmaya karar verir. Kötü adam, Stan Lee ve Steve Ditko tarafından yaratıldı. Çizgi romanlarda  defalarca Örümcek Adam tarafından  yenilgiye uğratıldı.

Spidey’in, Far From Home’da çok fazla kötülükle karşı karşıya geleceği düşüncesi çok uzak olsa da, Molten Man’ın filmde küçük bir rol oynayabileceği halen olası. Karakter, Marvel Karakterlerinin Sony Evreni (SUMC) filmlerini  beklediğimiz için sadece bir Easter Egg olarak karşımıza çıkabilir veya bir teaser olarak tanıtılabilir. Yine de karakterin görünüşü henüz doğrulanmış değil, bu yüzden bu durum şüpheli diyebiliriz.

 

SPIDER-MAN’in Alternatif Evrenlerdeki En Farklı 4 Versiyonu