Sızdırılan HELLBOY Fragmanı Eğlenceli ve Kesinlikle 18 Yaş Üstü İçin

Yönetmen Neil Marshall’ın Hellboy’u yarın yayınlanacaktı ancak birileri fragmanı bugün sızdırdı. Bu tip hareketleri tasvip etmesek de izleyeceğiniz içeriğe göz yumuyoruz.

Stranger Things yıldızı David Harbour sadece kahramanı oynuyor. Bu açıdan düşününce , Ian McShane de kendisini yıllarca kollamış olan Trevor Brutenholm’un yerini dolduruyor.

Dünyanın doğa üstü güçler tarafından zorlandığı bu zamanlarda buna karşılık savunma yapan Paranormal Aktivite Araştırma ve Savunma Bürosu B.P.R.D’nin dönüşü daha iyi zamanda olamazmış gibi görünüyor.

Belli ki şu anda buradaki büyük soru Harbour ve Marshall’ın çalışması bir önceki Hellboy uyarlamasına göre nasıl olacak? Bizce karşılaştırıldığında oldukça iyi. Tek fark ise Del Toro/Perlmen tarzı daha saygılı ve hususi iken Neil Marshall’ın Hellboy’u biraz daha anarşik, 18 yaş üstüne hitap eder şekilde olması.

18 yaş üstü derecelendirmesi kesinlikle kayda değer farklılıklara yol açacak. Kafadan vurulma ve küfür gibi içerikleri hesaba katacak olursak 13 yaş sınırlaması olmayacağını anlıyorsunuz. Yine de bu eğlenceli bir 18 yaş üstü filmi.

Sızdırılan fragmana bir başka perspektiften bakacak olursak birileri bunun yüzünden işini kaybedebilir. Fragmanın Twitter’da belirlenen tarihten daha önce paylaşılması hesaba katılmamıştı. Paylaşan cesur yürek her kimse bize bir yeni yıl hediyesi verdi ve teşekkür ediyoruz.

İşte sızdırılan Hellboy fragmanı