FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

NOVA Aslında AVENGERS: ENDGAME Filminin Bir Parçasıydı

0

Avengers: Endgame arkasındaki yazarlar, filmde Richard Rider Nova‘yı kullanmaları hakkında bir fikirleri olduğunu doğruladılar.

Infinity War başlangıcı Thanos ve Black Order, Güç Taşını elde etmek için Nova Corps’un evi olan Xandar’ı yok etti; Christopher Markus ve Stephen McFeely, MCU’da Nova’nın başlangıcına yol açacağını açıkladı.

Markus, “şaşırtıcı olurdu” diye itiraf ediyor ancak McFeely, Avengers: Endgame arkasındaki fikrin karakterlere veda ederek yenilerini tanıtmamak olduğunu belirtiyor.

McFeely,” bildiğiniz herkese veda etmeye çalışırken yepyeni bir karakter tanıtıyorsunuz ” dedi.

Nova’nın Dünya’ya gelmesiyle ilgili olarak, Nova #2 ve #3’te (2007) Iron Man’ın inisiyatifle ilgili bir ültimatom verdiğini gördü, bu da Nova’nın uzaya geri dönmesine ve Dünyayı geride bırakmasına neden oldu.

Nova MCU’ya geliyor olabilir

Aslında Infinity War ve Avengers: Endgame arasında yer alan Captain Marvel yerine bir Richard Rider Nova filmi ile gitmenin daha mantıklı olacağını düşünüyorum, açıkçası Nova Infinity War ve Brie Larson’ın Captain Marvel’ı zorlanmış ve yersiz hissetti.

Richard Rider ve Nova, Nicole Perlman tarafından ciddi bir bilim kurgu filmi olarak yazılan Guardians of the Galaxy senaryosunun ilk taslağının bir parçasıydı.

Kevin Feige ayrıca Nova’nın büyük bir karakter panosunun bir parçası olduğunu söyledi.

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.