MALEFICENT: MISTRESS OF EVIL’ın İlk Fragmanı Karşınızda

Ünlü aktris Angelina Jolie 2014 yılında karşımıza Maleficent olarak çıkmıştı. Şimdi o filmin devamı olan “Maleficent: Mistress of Evil’dan yeni bir fragman geldi.

 

Çocukken insanların orman krallığına saldırdıklarını gördükten sonra kindar ve taş kalpli bir kahramana dönüşen peri Maleficent ve insanlık kralının kızı Prenses Aurora ile tanıştığımız serinin ikinci filminin fragmanında, yine bu karakterleri bir arada görmekteyiz. Yeni kahramanların da yer aldığı ilk fragmanda Michelle Pfeiffer, Queen Ingrith karakterine hayat veriyor. Ayrıca Prens Philip’ı ise Brenton Thwaites yerine Harris Dickinson canlandırıyor.

29 Mayıs 2020’de vizyona girecek olan “Maleficent: Mistress of Evil”ın yönetmenliğini Joachim Rønning üstlenirken; senaryosunu ise Micah Fitzerman-Blue, Noah Harpster ve Linda Woolverton kaleme almakta.

Merakla beklenen serinin ikinci filminde başrolleri Angelina Jolie ve Elle Fanning paylaşırken onlara Ed Skrein, Juno Temple, Kae Alexander, Sam Riley ve Lesley Manville gibi isimler de eşlik ediyor.

Siz yeni film için heyecanlı mısınız? Yorumda bulunun.

Fanzade
Fanzade.com Genel Yayın Yönetmeni