GAME OF THRONES’DA ‘JON SNOW’ GİZEMİ

Ve başka bir karakterin öldüğü kesinleşti. Sonlanan sezonda sadece Jon Snow’un ölümü söz konusu diye düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz.

Game of Thrones’un 5. sezonunu izleyenler bilir, Jon Snow’un ölümü tam bir şoktu. Fanlardan bir kısmı öldüğüne inanmazken bir kısmı ölmemiş olmasına ihtimal yok demekteydi. Tam muamma bir sahneyle sezon finaline giren Game of Thrones’taki Jon’un akıbeti için bir ipucu geldi.

Jon Snow
Karı gördüm, kaydım. – Jon Snow

 

Bilindiği üzere dizide ölen karakterlere ait hediyelik eşyalar bir süre sonra satışa çıkıyordu. Bilin bakalım bu sefer hangi karaktere ait hediyelik eşya satışa çıkmadı? Tabiki Jon Snow’un . HBO sağ olsun verdiği bu bilgiyle Jon Snow’un ölmediğine kesinlik kazandırmış oldu. Yine de bu bir seyirciyi yanıltma yolu da olabilir, akıldan çıkarmamakta fayda var.

Çoğu düşünceye göre Melissandre, Jon’a tekrar hayat verecek. Fakat bu kez Jon, bildiğimiz Jon olmayacak. Ancak bu rolü Kit Harington‘ın oynamayacağı kesin.


stannis pin

 

 

Gelelim kimin öldüğüne. Yine sezon 5 ‘te ölen fakat ölümü hakkında şaibeler bulunan Stannis Baratheon ’un rozeti satışa sunuldu. Böylece Stannis’in öldüğü resmen kabul edilmiş oldu.

stannis
Toprağın bol olsun

 

Fanzade
Fanzade.com Genel Yayın Yönetmeni