Darth Vader’ın Rogue One: A Star Wars Story Görüntüleri ve Rol Detayları Açıklandı

Rogue One: A Star Wars Story (2016) Darth Vader

Rogue One’dan gelen son görseller, Darth Vader’ın yeni görünüşüne ait fotoğrafları ve daha önce hiç görmediğimiz yerlerde görmediğimiz karakterlerle olan görüntülerini içeriyor. Ayrıca Sith Lord’unun Krennic ile olan ilişkisini de açıklıyor.

Rogue One’da Darth Vader’la ilgili olarak bizi nelerin beklediğine dair çok az şey biliyoruz. Evet, bir Star Wars Hikayesi ama acaba ışın kılıcını kullanacak mı? Entertainment Weekly bu konuya biraz ışık tuttu ve aşağıda göreceğiniz fotoğrafları yayınladı. Sith Lord’unun filmde Ben Mendelsohn‘un oynadığı İmparatorluk Özel Silah Direktörü Orson Krennic‘le olan bağlantısı burada odaklanılacak noktalardan biri. İkili arasında Deathstar’a bakış açılarından doğan bir gerilim mevcut.

Rogue One: A Star Wars Story (2016) Ben Mendelsohn credit: Jonathan Olley/© Lucasfilm LFL 2016
Rogue One: A Star Wars Story (2016)
Ben Mendelsohn
credit: Jonathan Olley/© Lucasfilm LFL 2016

Krennic ile Vader Gerilimi

Lucasfilm hikaye geliştirme direktörü Kiri Hart, burada Krennic ile ilgili olan şeyin, onun asla gücü(Force) anlayamaması olduğunu söylüyor. “Ve Darth Vader, gücü her açıdan anladığı için böyle bir süper silah hakkında her ikisinin fikir ayrılığına düştüğünü belirtebiliriz” diye de ekliyor.

İşte merakla beklenen Rogue One filminden görüntüler;