BATMAN VE SUPERMAN’den Yeni Fragman

Merakla beklenmekte olan Batman V Superman filminin fragmanı Comic-con 2015’de yayınlandı. Önümüzdeki yıl yayınlanacak filmin 3,5 dakikalık fragmanında filmdeki birkaç sahneyi görmek yüreğimize su serpti. Fragmanda görebildiğimiz Wonder Woman’ın senaryodaki rolü ve Ben Affleck’in Batman rolünün altından iyi şekilde kalkıp kalkamayacağı da merak edilenler arasında.

Filmin konusu:

Beraberinde getirdiği umut ile dünyada tanrılaşan Superman neden olduğu savaş ve yıkım ile birlikte insanlık için tehdit unsuru oluşturmaya başlar. Dünya gerçekte ne tür bir kahramana ihitiyaç duyduğuna karar vermek için çabalarken, kontrolsüz hareketleri süren Süper Kahraman’ın insanlığın yanında mı karşısında mı olacağı merak edilirken Gotham Şehrinin koruyucusu Batman’e karşı giriştiği mücadele yeni bir savaşa davetiye çıkaracaktır.

Zack Snyder imzalı Batman v Superman: Adaletin Şafağı, tarihte ilk kez iki DC karakterini beyaz perdede buluşturuyor. Başrollerinde Oscar ödüllü Ben Affleck Batman/Bruce Wayne ve Man of Steel filminin yıldızı Henry Cavill Superman/Clark Kent rolüyle karşı karşıya geliyor.

Fanzade
Fanzade.com Genel Yayın Yönetmeni