Agent Carter 2. Sezon Görselleri Yayınlandı

Marvel’in Agent’s of S.H.I.E.L.D. serisinin kış tatiline girmesiyle, Salı akşamları ABC’de  Marvel’in Agent Carter’ı yer alacak. 2. sezonu yayınlanacak olan Agent Carter, Ocak ayından Mart ayına kadar 10 bölüm olarak yayınlanacak. Baş kahraman Ajan  Peggy Carter, Strategic Scientific Reserve’de kendine yer edinmek, cinsiyet ayrımının üstesinden gelmek ve suçları önlemek için mücadele edecek.

TV Line, Agent Carter 2. Sezon için promosyon uygulamaları doğrultusunda yeni görseller yayınladı.

Bu yeni profil fotoğrafları 2. sezon hakkında ya da Carter’ın Los Angeles’ta karşılaşacağı tehlikelere dair bir bilgi vermiyor ama Thompson’ın fotoğrafındaki güneş ve gölgeler hayli ilginç görünüyor. Belki de diğer yeni başkan yeni sezonda karanlık bir yola girecektir.

Dizinin ilk sezonunda mükemmel bir süper kahraman hikayesi varken,aksayan diyaloglar ve  tutarsız bir gidişat vardı.Bu sezon eğer  kardeş programı Agents of S.H.I.E.L.D.’i örnek alırsa kendisini geliştirmiş bir dizi izleyebiliriz.

Hayley Atwell as Agent Peggy Carter Season 2 Promo Agent Carter Season 2 Images: Returning Heroes & New Villains

James DArcy as Edwin Jarvis Agent Carter Season 2 Agent Carter Season 2 Images: Returning Heroes & New Villains

Enver Gjokaj as Chief Daniel Sousa Agent Carter Season 2 Agent Carter Season 2 Images: Returning Heroes & New Villains

Chad Michael Murray as Chief Jack Thompson

Agent Carter

Currie Graham as Calvin Chadwick

Lotte Verbeek as Ana Jarvis

Wynn Everett as Whitney Frost Agent Carter Season 2 Agent Carter Season 2 Images: Returning Heroes & New VillainsReggie Austin as Dr. Jason Wilkes Agent Carter Season 2 Agent Carter Season 2 Images: Returning Heroes & New Villains