A QUIET PLACE 2 Fragmanındaki Ayrıntılar

a quiet place 2

2018 yapımı filmin devamı olan A Quiet Place 2 ile ilgili resmi fragman yayınlandı ama filmin hayranları sadece yılbaşı tatili ile ilgili olan Black Christmas’ı izleyebildiler. Elbette Mart ayında gelecek olan filmle ilgili daha farklı içerikler zamanla gelecek ama bu yılbaşı versiyonunu da beğenmedik değil.

Pek dikkatli gözlere sahip arkadaşlar A Quiet Place 2 fragmanından yeni filmin hemen ardından devam ettiğini ve “ Evelyn ’in bir çocukla beraber ormanda belirli bir yolu takip edip ilerlediğini ve ses yapmadan ilerlemek için çok fazla gayret sarf ettiklerini” bildirdi. Yayınlanan fragmanın sadece yirmi saniyelik olmasına rağmen videoda ailenin hala ilk filmdekine benzer sıkıntılar içinde olduğunu anlamak zor olmadı. Ve ilk filmde bulunan görsel estetik ve stilin de yeni filmde de olacağını gördük.

İlk Quiet Place filmi John Krasinski ve eşi Emily Blunt tarafından yazıldı ve çekildi. Hatta filmde kendileri de evli bir çift olarak oynadı. İlk filmde kıyamet sonrası bir ortamda kör uzaylıların insanlara terör saçmasını izlemiştik. İlk filmin gişesinin dünya çapında 340 milyon dolar olması da ikincisinin alameti farikasıydı olmuştu. Aynı oyuncu ekibine ek olarak yeni filmde Peaky Blinders’dan izlediğimiz Cillian Murhy ve Shazam’den bildiğimiz Djimon Hounsu’yu seyredeceğiz. İkinci filmi yine John Krasinski yazacak ve yönetecek. Filmi seneye 20 Martta seyredebileceğiz.

Siz ilk filmi izlemiş miydiniz? İzlediyseniz ikinci filmden beklentileriniz neler? Yorumda bulunmayı unutmayın.