THE CONTINENTAL: JOHN WICK Evreninde Geçecek Bir Dizi Geliyor

Starz kanalının CEO’luğunu üstlenmiş olan Chris Albert dün yeni bir açıklama yaptı. Yaptığı açıklamada Lionsgate firması ile anlaşarak John Wick filmlerinden esinlenmiş ve bu filmlerinde merkezinde yer olacak The Continental isimli dizinin yapımının başladığını duyurdu.

Dizinin adının neden The Continental olduğunu merak edenler için hemen söyleyelim. Bu isim, John Wick filmlerini sevenlerin yakından bildiği ve suikastçıların bulunduğu otelin adı.

Bu yapımın başında yer alacak isim Sons of Anarchy, The Wire gibi yapımları yöneten Chris Collins. Ayrıca John Wick filmlerinin yönetmeni olan Chad Stahelski ile JW’in yaratıcısı Basil Iwanyk da filmin yapımcıları olacak. Eeee… kambersiz düğün olmaz. Filmlerin yıldızı olan Keanu Reeves de yapımcı kadrosundaki bir diğer isim.

THE CONTINENTAL

Indiewire‘a göre yönetmen, dizide gerçekleşecek durum ve olayların filmlerle bağlantılı olduğunu belirtiyor. Ayrıca seyircinin yeni karakterlerle tanışmasını istiyor.

Yönetmen Wick dışındaki ilginç rolleri anlatmayı arzuladığını gizlememekte. Ancak Reeves’in dizide rol alıp almayacağı henüz netlik kazanmış değil. Ancak zaten dizinin yapımcıları arasında bulunan oyuncunun rolü reddetme ihtimali oldukça düşük. Ayrıca StahelskiRain adlı bir yapımda boy göstermeye hazırlanan Reeves’in, Wick karakterini oldukça sevdiğinin altını çiziyor.

The Continental‘in John Wick filmlerini sevenleri ve bu tarz yapımlardan zevk alanları mutlu edeceğe benziyor. Dizi başlama tarihine dair bir açıklama olmasa da önümüzdeki yıldan önce başlamayacağını düşünüyoruz.

Yazar Fanzade

Hayran kültürü platformu

Listeleyiciİçerik EditörüMakale Yazarı

YORUM YAP

BU İÇERİĞE BİR YORUM YAPIN

Loading…

SHAZAM! Filminin Vizyon Tarihi Açıklandı

ATTACK ON TITAN’ın Yeni Sezonundan LEVI ve KENNY Görseli