Artık Günü Gelmişse Zamandan: SUPERNATURAL 15. Sezonu ile Seriyi Sonlandırıyor

Elbette her seri elbet bir gün son bulacaktır, fakat bu haber hala kulağa garip geliyor. Daha geçtiğimiz günlerde üç yüzüncü bölümlerini kutlayan Supernatural 15. sezonu ile hayranlarına veda edeceğini resmen açıkladı. ve Supernatural son sezon haberini duyan hayranlar biraz burukluk yaşamış olabilir.

2019 yılının sonbaharına gelen bu final sezonu ile ilgili açıklamayı serinin yıldızları Jared Padalecki, Jensen Ackles ve Misha Collins sosyal medya üzerinden bir video ile yaptı.

jared-padalecki-jensen-ackles-and-misha-collins-announce-new-holiday-campaign-01,

her ne kadar 15. sezonumuza yaklaştığımız bıraktığımız için tarif edilemez bir heyecen duysak da bu bizim son sezonumuz olacak…

şeklinde konuşan Ackles şu şekilde devam etti

…bu 15 yıllık seri benim hayatımı değiştirdi, ve kesinlikle eminim ki bu iki adamın hayatını da. Bu haberi bizden duymanızı istedik, her ne kadar önümüzdeki sezon için sabırsızlansak da bu bizim son sezonumuz olacak. Serinin şatafatlı, büyük sonu.

Final sezonunun 20 bölümden oluşacağı söylenirken, seri toplamda 330’a yakın bir bölümü ile halihazırda bünyesinde bulundukları yapımcı şirketleri CW TV’den daha da eski bir maziye sahip.

Robert Singer ve Andrew Dabb ile ilgili görsel sonucu
SUPERNATURAL SON

Serinin yapımcılarından Robert Singer ve Andrew Dabb son sezon ile alakalı yaptığı  açıklamada:

Öncelikle bu seriye dahil kamera önünde veya arkasında dahil olmuş kişilere teşekkür etmek istiyoruz. Bizim için hayatlarımızdaki unutulmaz bir macera niteliğindeydi. Gerek Warner Bros. gerekse CW’ den aldığımız destek inanılmazdı. Bu yolculuğu özel yapan Jensen, Jared ve Misha’ya özellikle teşekkür etmek istiyoruz. Şimdi bizim için en önemli şey bu karakterleri hak ettikleri şekilde uğurlamak

Yapımcı şirket CW her ne kadar Supernatural evrenini genişletmek adına sayısız denemelerde bulunduysa da başarılı olamamıştı. CW başkanı Mark Pedowitz geçtiğimiz günlerde yaptığı bir basın konuşmasında serinin yeni bir uyarlamasını yapılmasına sıcak baktığını ve iki kardeşin maceraları üzerine yoğunlaşacak bir yapımı kafasında kurduğunu söylemişti.

Akla gelmeyecek yerlerde, akla gelmeyecek varlıkla savaşan Winchester kardeşleri ilerleyen zamanlarda bir kez daha görecek miyiz? Yoksa bu, tatlı bir serüvene konması gereken yerinde bir son mu?

Sinema, dizi, oyun sever