STARGIRL Kostümü ve SWAMP THING & YOUNG JUSTICE Başlama Tarihleri Burada!

WonderCon panelinde, DC Evreninde rol alacak ve School of Rock filminde de boy göstermiş olan Brec Bassinger’ı Stargirl kostümü ile görmek mümkün oldu. Courtney Whitmore isimli karakterin alter-ego’su olan bu kahramanı 2020’de ekranlarımızda görebileceğiz. Aşağıdan kostümü tam olarak görebilirsiniz.

Stargirl kostümü görüntüsü

Çizgi romanlardaki kostümünden çok da uzaklaşılmamış olduğunu gördüğümüz için mutlu olduk diyebiliriz.

Bassinger’ın dışında kadrodaki diğer isimler ise şöyle; Joel McHale (Community), Henry Thomas (The Haunting of Hill House), Lou Ferrigno Jr. (S.W.A.T.), Meg DeLacy (The Fosters), Anjelika Washington (Shameless), Yvette Monreal (The Fosters), Christopher James Baker (True Detective), Jake Austin Walker (Rectify), Amy Smart (Crank), Neil Jackson (Westworld), Hunter Sansone (Drama Drama), Trae Romano (Robbie) and Luke Wilson (Old School).

DC kahramanının maceralarını takip eden bu dizi, DC evreninin ünlü senarist ve yapımcılarından Geoff Johns’un imzasıyla ekrana taşınıyor.

Lise öğrencisi Courtney Whitmore’un fantastik maceralarınını konu alan yapımın konusu şöyle; annesinin yeniden evlenmesiyle Kaliforniya’ya taşınan genç kız buradaki yeni hayatına uyum sağlamakta güçlük çeker. Courtney çok geçmeden üvey babasına dair büyük bir sırrı keşfeder. Üvey babası gençlik yıllarında bir süper kahramanla birlikte çalışmıştır. Babasının o dönemde kalan kostümünü ele geçiren Courtney böylece sıradışı bir serüvene adım atar.

Bunlara ek olarak Andy Bean ve Crystal Reed’in rol aldığı epeydir beklenmekte olan yapımlardan Swamp Thing,  31 Mayıs’ta ekranlarda olacak. Ayrıca Young Justice: Outsiders da 2 Temmuz’da dönüyor.