How to Sell Drugs Online (Fast) 2. Sezon Çıkacak Mı?

2019’a en çok damga vuran Netflix Alman dizilerinden olan How to Sell Drugs Online (Fast) akıcı ve harika hikayesi sayesinde daha şimdiden birçok kişiyi kendine bağlamış bulunmakta. Herkese yeni sezon ne zaman yayınlanacak sorusunu sorduruyor. Eski kız arkadaşıyla arasını düzeltmek için birçok suça bulaşan saf ve masum bir gencin hikayesinin anlatıldığı bu dizi, verdiği birçok toplumsal mesajlada dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Uyuşturucudan eğitim sistemine, eğitim sisteminden gençliğe kadar onlarca önemli sorunun eleştirildiği bu dizinin IMDB puanı ise güncel olarak 7.9.

Başrolünde Maximilian Mundt adlı genç Alman yeteneğin oynadığı bu dizinin Türkiye’den de oldukça fazla takipçisi bulunmakta ve bu takipçiler yukarıda belirttiğimiz yeni sezon sorusunu çokça sormaktalar.

How to Sell Drugs Online (Fast) 2. Sezon Çıkacak Mı?

Evet! Netflix ve dizinin yapımcı şirketi BTF geçtiğimiz günlerde Twitter üzerinden yaptığı açıklamayla bu ses getiren dizinin 2. sezonunun 2020 İlkbaharında yayınlanacağını duyurdu.

Oyuncu kadrosunda ve diğer detaylarda bir değişiklik olacak mı gibi soru işaretleri ise hala cevaplanmayı bekliyor.  Siz de sitemizi takip ederek How To Sell Drugs Online (Fast) ile alakalı en son haberlerini takip edebilirsiniz.