DAREDEVIL 4. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Netflix dizisi olarak izleyici karşısında ilgi görmeyi başaran Daredevil yeni sezonda da heyecanı artırarak yerini sağlamaya almış gibi görülmekte. İzleyiciler 3 sezonu kısa sürede bitirmeyi başarmış olacak ki Daredevil 4. sezon tarihinin merakı şimdiden başladı.

Daredevil dizisi Netflix tarafından yürütülen bir proje olduğu için yeni sezon hakkında da açıklama ancak Netflix tarafından gelecektir. Ancak şu an için birçok Marvel dizisinin yeni sezonunun iptal olduğuna dair bilgiler sonrasında aynı şekilde Daredevil için de kötü haber duyar mıyız? bu da bir merak konusu.

Bu konuda en rahat kişi ise yazarlar arasında yer alan Erik Oleson. Merak edilen soru için resmi açıklama yok ancak “Daredevil 4. sezon da izleyici karşına gelecek” yanıtını vererek kendilerinden daha endişeli olan izleyiciyi rahatlatmayı başardı.

 

 

Daredevil yeni bölümler içerisinde diğer Marvel kahramanlarının bir araya gelmiş olması hayranları mutlu etti. Öyle ki ilk sezonda yazarlar yaşanan heyecandan fazlasını yeni bölümlerde de vermeyi başarmış. İnternet araştırmaların da ise sosyal medya paylaşımı olarak dizi takipçisinin azaldığı söylense de Netflix izleme oranlarında bir izleyici olarak bu rakamın tam zıt olduğunu düşünmekteyiz. Yayınlandığı ilk günde beklenen izleme rakamı belki alınmamış olabilir fakat yeni sezonu bekleyen takipçilerin sezon sonuna kadar izlenme rakamını artıracağı kesin gibi durmakta.