ASH VS EVIL DEAD Dizisinden Yeni Fragman

Starz kanalında yayınlanacak korku/komedi dizisi Ash Vs Evil Dead yeni bir fragman yayınladı. İlk sezonu 10 bölümden oluşacağı açıklanan dizi, 31 Ekim’ de Cadılar Bayramı gecesi yayın hayatına başlayacak.
Evil Dead filmlerinin yaratıcısı ünlü yönetmen Sam Raimi ve Bruce Campbell (Ash) yine projeye adını yazdırmakta. Michael Hurst, Sam Raimi ve Rick Jacobson yönetmen koltuğunu sırasıyla paylaşan isimler.

Korku serisi Evil Dead filmlerinde Ash Williams’ı canlandıran Bruce Campbell dizinin başrolünde yer alıyor. Jill Marie Jones, Dana DeLorenzo, Mimi Rogers ve Lucy Lawless dizide yer alan oyunculardan bazıları…

ASH VS EVIL DEAD KONUSU:

Filmin kahramanı Ash (Bruce Campbell) şeytanlarla büyük bir mücadele içerisine girer ve ölülerin kitabını yakarak, güneşin de doğması ile şeytanları yok eder. Şeytanların elinden tek kurtulan Ash’tır. Kabusun bittiğini zannederek kulübeden dışarı çıkar fakat iblis hala Ash’ın peşindedir.Dizi, klasik korku filmi Evil Dead serisinin uzun zamandır beklenen devamı niteliğinde olacak. Ash Williams (Bruce Campbell) Evil Dead teröründen 30 yıl boyunca kaçmasına rağmen testeresini eline alarak şeytan avlama macerasına devam edecektir. Şeytan “Deadite” tüm insanlığa veba gibi bulaşmış, insanlığı yok etmekle tehdit etmektedir. Ash insanlığın tek umudu haline gelir ve nihayet şeytanlarla yüzleşmek zorunda kalır.

Ülkü Kayabaş
Fanzade.com editörü