AGENTS OF SHIELD 6. Sezon Fragmanı: Yeni Lider MACK mi?

Marvel hayranlarında kendine has bir yeri ve Marvel Sinematik Evreni (MCU)’nin ilk dizisi olan Agents of SHIELD’in yeni sezonundan ilk bakış videosu yayınlandı. Aynı zamanda Agents of SHIELD 6. sezon fragmanı ile birlikte dönüş için bir tarih de verildi.

Chloe Bennet’in canlandırdığı Daisy karakterini hiç olmadığı kadar sarışın halde izleyeceğimiz dizinin yeni sezonu bu yaz bizlerle olacak.

Dizinin en başrolündeki iki kişiden biri olan Clark Gregg‘in Phil Coulson karakteri fragmanda da üstüne basa basa belirtildiğine göre ölmüş gözüküyor. Takımımızın liderliğini Mack almış.

Thor’un da ona seslendiği ismiyle ‘Son of Coul’u yeni sezonda belki yeteri kadar görememe ihtimalimiz olsa bile 8 Mart’ta gelecek Captain Marvel’da onu bir kez daha bir Marvel filminde izleme şansı bulacağız.

Agents of Shield 6. sezon
Deke, Max Payne’lik yapıyor.

AoS’un yeni sezonundan sizin beklentileriniz neler? Winter Soldier döneminde olduğu gibi MCU filmleriyle yine kol kola gitmesini ister misiniz? Sizce Infinity War ve Endgame’de yaşananlar diziyi nasıl etkileyecek? Yorumlarda düşüncelerinizi bizimle paylaşın.

Agents of Shield 7. sezon onaylandı.

Geek. Waiting for some action. Yazım hataları olursa kusura bakmayın, fark eder etmez düzeltiyorum.