Superman ve Wonder Woman’ın Gelecekteki Oğlu ‘HUNTER’ Ortaya Çıktı

Superman ve Wonder Woman ayrıca The Flash, Green Lantern, Aquaman veya Cyborg’un çocuklarının nasıl görüneceği merak ediyorsanız, merakınız burada sona erebilir. DC Comics sayesinde her hayran, Justice League karakterlerinin süper güçlere sahip oğullarını ve kızlarını görecek. İyi haber, karakterlerin hepsinin aileleri gibi süper kahraman olmaları. Kötü haber ise kaos ve savaş içindeki dünyadan uzaklaşarak ailelerinin yardımını almak için zamanda geriye gitmeleri.

Bryan Hitch’iin yazdığı, Oclair Albert ve Fernando Pasarin’in çizdiği bu yapımda Adalet Ligi’nin çocukları ile tanışıyoruz. Özellikle de, Krypton’un Kal-El ‘i ile Themyscira’nın Prenses Diana’sının birlikteliğinden olan oğullarıyla.

SUPERMAN VE WONDER WOMAN’IN OĞLU

Superman ve Wonder Woman'ın oğlu

Karakterin adı Hunter, tam adı ise Hunter Prince. Yani bu karakterin Wonder Woman’ın oğlu olduğunu anlamak için konsept çizimleri görmeye gerek yok gibi.
Hunter, takım içinde savaş dolu gelecekten geldiği haliyle Amazon’un oğlundan beklenen liderliği ve gücü göstermekte. Kollukları ve bacaklıkları, belindeki altın kement ile mesajın açık olduğu açık. Hunter, anasının oğlu.

GREEN LANTERN VE FLASH’IN KIZI

Green Lantern ve Flash’ın kızı Cruise

Iris West dışındaki herhangi bir kadının Barry Allen’ın gözünü alabileceği fikri, bazı hayranlara küfür gibi gelebilir. Ancak Rebirth’ten bu yana Hitch’in Adalet Ligi serisini okuyanlara değil. Evet, Barry kendi Flash serisinde Iris ile romantik bir ilişki sürdürdü. Ancak yeni lige iki yeni Green Lantern katılmasıyla  Barry’nin Jessica Cruz’la olan bağı yavaş yavaş oluşturulmakta.

‘Cruise’ babasının hız özelliğini almış olabilir ancak annesinin süper kahraman kariyerini ve adını taşıyor.

MERA VE AQUAMAN’İN KIZI

Mera ve Aquaman’in kızı Serenity

Gelecekteki Adalet Ligi’nin en şok edici üyesi, kuşkusuz, Eldoris Curry’in Atlantis adıyla doğan ‘Serenity’dir. Arthur Curry ve onun uzun zamandır sevgilisi Mera’nın kızı Serenity, babasının Atlantean gücüne seyahat ve teleportasyona yönelik bazı belirsiz, potansiyel olarak büyülü yeteneklere sahip gibi görünmekte.
Görsel olarak, annesinin ve babasının en ikonik özelliklerinin neredeyse mükemmel bir kombinasyonu: Mera’nın saçı ile babasının sarışın görünümü bir arada. Ve her ikisinin de kostümliernin bileşenlerinden oluşan bir kostüm de üzerinde.

GREEN LANTERN VE FLASH’IN İKİZLERİ

Jenny ve Jason, Flash ve Green Lantern’ın ikiz çocukları

En büyük sırlardan biri de gelecekteki Adalet Ligi’nin Green Lantern’leri ile ilgili. Bu kişiler, bir kız ve erkek olmak üzere Jenny ve Jason adlarında iki karakter. İkisi de yeşil fener yüzüğü kullanmıyor.  Jenny, Green Lantern sembolünü önünde, Jason ise üstündeki ceketin sırtında taşımakta. Kullandıkları yüzük renkleri ise sarı ve kırmızı.  Yüzükler Lantern’lerin gücünün kaynağıdır. Açıkcası merak edilen ve gizemini koruyan bir konu da bu gücün nasıl genetik olarak aktarılabildiği.

CYBORG’UN OĞLU

Cyborg’un oğlu Cube

Vücudunda parlayan devreler, holografik çizimleri görünce bu karakterin kimle bağlantılı olduğu zaten hemen anlaşılıyor. “Cube” karakteri Vic Stone’un oğlu olarak tasarlanmış. Bu durumda Cyborg’un bir evlada sahip olacak kadar insani biyolojik özelliği kaldığı anlaşılıyor. Kısmen organik, kısmen sibernetik görüntüsü oğluna da yansımış. Ancak Vic’in kendi kanından bir çocuk ile gizemli bir kadın ile olan ilişkisinden olduğu söylenmekte. Yani annesinin kim olduğu bir gizem.