THE BOYS 2. Sezon Kısa Fragmanı: İnsanlar Süper Kahramanlara Karşı

Bugün Brezilya’da gerçekleşen CCXP 2019’da Amazon Prime Video, The Boys 2. sezon için ilk resmi tanıtım fragmanını yayınladı. Billy Butcher (Karl Urban) ve çetesinin Seven adlı süper kahramanlar takımı ile çatışmaya başladığını bu kısa fragmanda görüyoruz. Bununla birlikte, geçen sezonun finalinin şok edici gelişmelerinden sonra, Billy ve Homelander (Antony Starr) arasındaki dinamiklerin nasıl geliştiğini görmek ilginç olmalı.

The Boys 2. sezon başlama tarihi hakkında bir haber yok ancak dizinin 2020’de geri döneceği doğrulandı. Tahminler Temmuz ayının aynı üçüncü çeyreğinde başlayacağı yönünde.

The Boys dizisi karakterleri arasında önceki oyuncuların yanı sıra yeni yüzler de göreceğiz. You’re the Worst’dan tanıdığımız Aya Cash, Stormfront rolünde, Timeless’dan bildiğimiz Goran Visnjic‘in oynadığı Alistair Adana’da bu sezonda yer alacak. Ayrıca Claudia Doumit‘in oynadığı Victoria Neuman, gizli ve önemli bir role sahip Patton Oswalt. Breaking Bad’den tanıdığımız Giancarlo Esposito ve yine Timeless aktörü Malcolm Barrett, Mr. Edgar ve Seth Reed rollerinde karşımıza çıkacaklar.

Karl Urban’ın oynadığı Billy Butcher’ın bu sezonda çok daha aktif rol üstleneceği de açıklandı.

Garth Ennis ve Darick Robertson’un aynı adlı çizgi romanından uyarlanan The Boys,  Long Shot ve Preacher’ın yönetmeni Seth Rogen ile  Supernatural ve Timeless yönetmeni Eric Kripke’nin yönettiği bir Amazon yapımı olarak karşımızda.

 

Fragmanın girişi ve önemli bir kısmında yüzü kan içinde olan Homelander’ı görüyoruz. Sonraki sahnede A-Train adındaki Flash parodisi diyebileceğimiz karakteri hastanede yatarken görmekteyiz. Gerisi kan ve vahşet dolu. Sanıyoruz bu sezon doğal olarak şiddet anlamında ilk sezonu fazlası ile geride bırakacak.

Siz neler düşünüyorsunuz? Yorumlarda fikirlerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın.