Stan Lee’nin Deadpool Cameosu İle İlgili Bir Problemi Var

Stan Lee, Deadpool’daki popüler Marvel cameosunu henüz yaptı ama Marvel çizgi romanlarının eski editörü The Big Bang Theory’nin 200. bölüm kutlamalarında filmdeki cameo görüntüsüyle ilgili küçük bir problemi olduğunu açıkladı.

[button color=”” size=”” type=”square” target=”” link=””]Cameo nedir? Bilmeyenler için açıklayalım;
Cameo, bir oyun, film, video oyunu, televizyon gibi gösteri sanatlarında insanlar tarafından çok bilinen birisinin kısa olarak görülmesine denir.[/button]

cameo stan lee

EW’ye konuşan Lee:

“Keşke striptiz kulüplerinde daha fazla vakit geçirseydim. Filmde beni çok çabuk alıp çıkardılar” dedi ve sözlerine şu şekilde devam etti:

“Eğer söz konusu bir Marvel filmiyse, ben bunun için varım. Ne zaman yeni bir film gelse, benim için de bir yer olmasını diliyorum. Bunu yapmaktan keyif alıyorum. Hayranlar da bunu seviyor gibi görünüyor. Size bir sır vereceğim;  filmlerin bu kadar çok hasılat yapmasının nedeni benim cameolarım. Bir adam bir kızı sinemaya götürür, değil mi? Filmi izliyorlar ve biraz patlamış mısır almak için eğiliyorlar. Bu sırada benim cameomu kaçırıyorlar. Film bitiyor ve şöyle söylüyorlar; “Aman Tanrım! Stan’in cameosunu kaçırdık. Şimdi ne yapacağız?’’ Hemen koşarak iki bilet daha alıyorlar ve filmi tekrar seyrediyorlar. İşte bu yüzden filmler daha çok hasılat yapıyorlar, benim cameolarım sayesinde.”

Deadpool  şu anda gösterimde.