Scarlet Witch’in Civil War’daki Büyük Mücadelesi

Daha önceki röportajda Elizabeth Olsen, Captain America: Civil War’daki Scarlet Witch ‘i tarif ederken karakterden “joker” olarak bahsetmişti ve karakterin  büyük sorunlarla yüzleşeceğinin altını çizmişti.

Captain America: Civil War’ın çekimleri sırasında Olsen, geçişle ilgili şunları söyledi:

“Jeremy’nin karakteriyle ilgili yapılacak çok şey olduğunu düşünüyorum; Scarlet’e karşı tutumu,  Age of Ultron’un sonunda Scarlet’le yaptığı konuşma gibi. Biz Scarlet’i yeni hayatına başlarken ele aldık ama o hala yeteneklerini çözmeye çalışıyor çünkü eğer yeteneklerini  kullanırsa ya büyük bir hasar verecek ya da büyük bir iyiliğe neden olacak.”

Aslında Olsen’ın son sözleri anahtar niteliğinde; demek ki Scarlet güçlerini ne şekilde kullanacağına henüz karar verememiş.

Scarlet WitchAvengers’ın yeni bir üyesi olarak Olsen sözlerine şu şekilde devam etti:

“Bu filmde onları birbirine bağlayıp ilişkilerini güçlendirdiğimizi düşünüyorum.Son filmden sonra arkadaşlıkları güçlendi. Karakter, takım arkadaşlarıyla gerek konuşma sahnesi olarak gerekse aksiyon sahneleri olarak pek çok sahneyi paylaşıyor. Gerçek şu ki karakterin insanlarla ilişkileri daha açık hale geliyor.”

Film belki de Hawkeye evde ailesiyle birlikteyken başlayacak ve Scarlet Witch bir Avengers üyesi olarak bu sahnenin dışında kalacak. İkili Captain America ve  Iron Man arasında bir taraf seçmekte zorlanacak ve birbirleriyle karşı karşıya gelecek.

Joe ve Anthony Russo’nun yönettiği Captain America: Civil War 6 Mayıs’ta gösterime girecek.