FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

LEGION İçin Tasarlanan Yeni Poster Bu Yılın En Başarılı Marvel Görseli Olabilir

0

Marvel, FX'in Legion dizisi için yeni bir poster daha yayınladı. Dizi, çizgi romanların dizi uyarlamaları arasında 2017'in en yaratıcı yeni serilerinden biri olabilir …

Legion, X-Men Evreni'ne ya da karakterin yaratıldığı çizgi romanlara çok yakın olacak gibi görünmüyor, ancak bu hala muhteşem olmayacağı anlamına da gelmiyor! David Haller'ın zihni havaya uçurulduğu görselden başka hiçbir şey olmasa bile birçok süper kahraman projesi için hazırlanmış olan en havalı posterlerden birine sahip!

Legion dizisinin konusu;

Dizi, normal bir insandan daha fazla  sorunları olan genç adamın hikayesini anlatıyor. Gençliğinden beri zihinsel sorunlar ile uğraşan David Haller'i izleyeceğimiz dizide şizofreni tanısı konan David, yıllarca psikiyatri hastanelerine gidiyor. Ancak bir diğer hasta ile garip bir karşılaşma sonrasında, duyduğu seslerin ve gördüğü vizyonların gerçek olabileceği ihtimaliyle karşı karşıya kalmakta. Bu oldukça havalı bir başlangıç ama ancak X-Men filmlerinden çok farklı görünüyor.

Fargo'nun Noah Hawley tarafından hazırlanan Legion'un başrolünde Dan Stevens var. Rachel Keller, Aubrey Plaza ve Jean Smart gibi oyuncular da bu dizide rol almaktalar

Peki siz bu poster hakkında ne düşünüyorsunuz?

Değerli okuyucumuz sizden bir ricamız var, yan tarafta(bilgisayar) veya aşağıda(mobil) göreceğiniz kanalımızın videolarına göz atıp kanalımıza abone olursanız, büyümemize ve daha çok içerik üretmemize destek vermiş olursunuz.

Önceki yazımız olanAlien: Covenant'ın Yeni Görselleri Bir Sürprizle Birlikte Geldi yazımıza göz atmak ister misiniz?

Fanzade Destek

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.