James Gunn, Guardians of the Galaxy Vol. 3 ‘ün Neden Hala Duyurulmadığını Açıkladı

James Gunn, 2014 yılında Galaksinin Muhafızlarını Marvel Sinematik Evreni’ne tanıtmaya yardımcı oldu ve aynı zamanda Guardians of the Galaxy Vol. 2‘yi de 2017 yılında çıkarmıştı. Her iki filmin de genel olarak olumlu eleştiriler almasına ve gişede çok para kazanmasına rağmen, henüz üçüncü bir film için tarih duyurulmadı. Ama hayranlar Guardians of the Galaxy Vol. 3 ‘ün ne zaman geleceğini merak ediyor.

Gunn, 2014 yılının başlarında Guardians of the Galaxy Vol. 3 için planlarının olduğunu açıklamıştı. Maalesef, Disney su yüzüne çıkan eski tweet’lerden dolayı Gunn’u kovduktan sonra işler durakladı. Gunn’ın yerini aldığı düşünülen birçok yönetmen söylentisi vardı, ancak Disney’in aktif olarak yeni birisini bulmadığı da bildirildi. Kevin Feige kısa süre önce Guardians of the Galaxy vol.3 filmi olduğunu doğruladı. Ancak filme San Diego Comic-Con’da çıkış tarihi verilmedi. Bunun üzerine, Gunn bunun nedeninin ne olduğu hakkında ışık tuttu.

Gunn, Twitter’daki bir hayranına cevap verirken SDCC’de bir çıkış tarihi alamamasının nedenini söyledi. Gunn, Marvel’a dönmeden önce Suicide Squad’ı bitirmesi gerektiğini açıkladı. Tweet;

Yılın başında Gunn, The Suicide Squad’ı yönetmesi için DC tarafından işe alındı. The Suicide Squad bir devam filmi mi, yoksa yeniden başlatma mı olacağı henüz bilinmiyor, ancak film çoğunlukla yeni karakterler içeren yeni bir oyuncu kadrosu içerecek. Kaptan Boomerang (Jai Courtney), Amanda Waller (Viola Davis) ve Rick Flagg (Joel Kinnaman) gibi karakterler filme dönerken, Suicide Squad’in bir takım yeni kötü adamları var. Ayrıca Will Smith’in karakteri Deadshot’ın ilk filmde büyük bir rolü olmasına rağmen, Floyd Lawton bir sonraki filmde olmayacak.

Marvel’in San Diego Comic-Con’da bulunmasıyla insanlar Guardians of the Galaxy 3 hakkında daha fazla bilgi edinmeyi umuyorlardı. Marvel yeni çıkaracakları filmleri açıkladı, ancak Guardians of the Galaxy vol.3 listede değildi. Gunn, Guardians of the Galaxy filmini yapmak için Suicide Squad’ı aceleye getirmeyeceğini daha önce açıklamıştı. Disney onu emekli etmeden önce DC tarafından çoktan işe alındığı için, mantığa daha adil gözüküyor.

Daha fazla SDCC haberleri için takipte kalın.

Yeni Fantastik Dörtlü Filmini Sinemada Ne Zaman Göreceğiz?