FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

Gotham City Sirens İçin Alternatif Oyuncu Önerileri

0

Gotham’ın üç güzel ve güçlü kadınını konu alan Gotham City Sirens serisi film oluyor! Serinin film olma önerisi Warner Bros’a Suicide Squad’ın Harley Quinn’i Margot Robbie tarafından sunulmuş ve hemen filmle ilgili çalışmalara başlanmış.

Filmi Suicide Squad’ın da yönetmeni olan David Ayer yönetecek. Senaryosunu ise yeni Tomb Raider ve Sherlock Holmes filmlerinin de senaristi olan Geneva RobertsonDworet kaleme alacak.

2018 yılında çıkması beklenen filmin castı hakkında Warner Bros. tarafından henüz bir açıklama gelmedi. Margot Robbie’nin Suicide Squad filmindeki başarısı ve seriyi film olarak DC ve Warner Bros. ailesine sunmasından anlaşıldığı üzere Harley Quinn’i bu filmde de onun canlandırdığını söylemek güç değil.

Catwoman karakteri için ise gözler 26 yaşındaki Meksikalı oyuncu Eiza Gonzalez’e dönüyor. Twitter üstünden yapacağınız küçük çaplı stalklar sonucunda Eiza’nın hem Margot Robbie hem de David Ayer’i takip ettiğini görebilirsiniz. Aynı zamanda yakın zamanda DC ofisine girerken görüntülendiği de duyduğumuz söylentiler arasında.

Poison Ivy’yi canlandıracak oyuncu hakkında pek bilgi bulunmasa da, Megan Fox’ın Poison Ivy hakkında bilgi edinmek ve araştırma yapmak için internet üstünden birçok çizgi roman sipariş ettiği fısıltıları hayranlar arasında çoktan yayılmış bile.

Tabii ki herkesin olduğu gibi bizim de kadro hakkında bazı önerilerimiz var. Siz de yorumlarda cast hakkında düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın^^

Harley Quinn: Amanda Seyfried

 

Poison Ivy: Christina Hendricks

Poison Ivy: Christina Hendricks

 

Catwoman: Krysten Ritter

Catwoman: Krysten Ritter

Fanzade Destek
Yorum yok
  1. Nafiz Şen diyor

    Krysten Ritter’ın oynaması imkansız maalesef, unutun onu. 🙂

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.