Deadpool Yazarları X-Force’a El Atıyor. R-Rated Kasırgasına Devam

FOX’un sevilen yeni projesi Deadpool’un yazarları Rhett Reese ve Paul Wernick, filmin sonundaki kısa bir Cable görüntüsüyle X-Force’a başlangıç yaptılar. Cable, Wade Wilson ile olan sevgi/nefret ilişkisiyle tanınıyor. Dolayısıyla bu gayet mantıklı ama aynı zamanda Cable, X-Force ekibinin fiili lideri.

x-force

The Playlist , Reese ve Wernick ile yaptıkları röportajda X-Force hakkındaki düşüncelerini sordular. Wernick soruyla ilgili:

“Biz bu işe el attık. Deadpool’un evrenine ve onunla ilgili her şeye oldukça aşinayız. Ryan ‘la da çok yakınız ve bu konuda çok korumacıyız. Dolayısıyla Deadpool ile ilgili yapılan her işte bizim parmak izlerimizi görebilirsiniz.” dedi.

Deadpool ile başlayan R-rated film çılgınlığı devam ediyor ve X-Force bunun için iyi bir aday. X-Force’un hangi duygu üzerine yoğunlaşacağı belli değil ve yıllardır değişerek yol katetti yani herhangi bir şekilde karşımıza çıkabilir. Deadpool’un arkasındaki ekibin bu projede danışmanlık yapacak olması proje için gayet olumlu bir gelişme.