FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

Yönetmene Göre Black Panther Filmi En Kişisel Film Olacak

0

Creed'in yönetmeni Ryan Coogler, Marvel'in yaklaşan Black Panther filmini de yönetiyor. Filmin öne çıkan yanı ise yönetmenin dediğine göre, filmin olabildiğince kişisel olmasıymış.

Marvel, birbirleriyle ilişkili karakterler ve geçişler için bir dünya yaratmakta oldukça başarılı. Yönetmen de bu başarıyı devam ettirmek istiyor ancak filmi kendisinin yönettiğini de hissetmek istiyor.

black panther
Acaba Black Panther filmi çizgi romana yakın olacak mı?

Yönetmen, Black Panther ile ve Marvel'in hikayesini nasıl ele aldığıyla ilgili takıntılı durumda. Coogler'ın  Black Panther'i oldukça özgün olacak ama aynı zamanda hikayeyle de uyumlu olacak. Konuyla ilgili Fast Company'ye konuşan Coogler şunları söyledi:

"Kulağa delice gelse de, bu benim şimdiye kadarki en kişisel filmim olacak. Durum tamamen bu. Ben bir çizgi roman fanı olarak büyüdüm ve çizgi romanlarda genellikle aynı şeyler olur.  Wolverine kitaplarınız vardır ve onlar  X-Men kitaplarından daha acımasız ve daha karanlıktır ama X-Men'in sayfalarını çevirmeye başladığınızda hala birbirleriyle uyumlu  olduklarını görürsünüz. Bu filmler için yeni bir şey ama hikayeler için yeni değil."

panther1

Chadwick Boseman, T'Challa yani Black Panther olarak, Captain America: Civil War'da seyirci karşısına ilk kez çıktı. Son haberlere göre Lupita Nyong'o ve Michael B. Jordan da filmde rol alacaklar.

Önceki yazımız olan X-Men Yönetmeninden Fox'a Kadın Wolverine Teklifi yazımıza göz atmak ister misiniz?

Fanzade Destek

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.