MARVEL Sinema Evreni için “En İyi 10 SPIDER-MAN Karakteri”

Marvel, Sony ile anlaştığında dost canlısı komşunuz Spider-man‘den daha fazlasının haklarına sahip oldu. İşte Marvel’in gönül rahatlığı ile kullanabileceği 10 Spider-man karakteri:

10 – MORBIUS

morphius

Spider-man ve lanetli dahi Michael Morbius arasındaki bağ her zaman büyüleyici olmuştur. Ne mutlu ki Kevin Feige da henüz beyaz perde de görmediğimiz karakterleri kullanmayı istediğini açıkladı.


9 – MYSTERIO

.Mysterio

Spider-man’in düşmanları arasında Mysterio’nun potansiyeli, teknolojiyi kendi lehinde kullanabilmesi ve insanların korkularını kullanıp genel bir halüsinasyona sebep olması gibi avantajlarına rağmen hala bir sokak suçlusu seviyesinde. Daredevil’a karşı 2 saniye bile dayanamaz.


8- CHAMELEON

Chameleon

Spider-man in ilk süper düşmanı Chamellon şekil değiştirme yeteneğine sahip süper bir ajan. S.H.I.E.L.D.’in bu karakteri nasıl kullanacağını merak ediyorum keza yıllardır bu teknolojiye sahipler.


7 – Spider Woman

spider woman

Jessica Drew’un Spider Woman’ı zengin bir ajanlık geçmişine sahip ilginç bir karakter. Marvel hâlihazırda Jesicca Drew’un haklarını elinde bulunduruyor.


6- Cloak ve Dagger

Cloak ve Dagger

Cloak ve Dagger, aydınlık ve karanlığın kontrastı gençler. (Not: Dizisi geliyor)


5- Spider Gwen

spider gwn

Marvel, All-New, All-Different Marvel’de bu karakteri ön plana çıkarmayı düşünüyor.


4- Agent Venom

venom

Uzaylı simbiyot Spider-Man 3’teki sönük görüntüsüne rağmen hayranları Venom’u aksiyon içinde görmek istiyor. Flash Thompson yani Agent Venom iyi bir seçim olabilir.


4- Black Cat

black cat

Felicia Hardy,-baş döndüren seksi kedi hırsız- Spider-Man için hem dost hem düşman hem de bir aşık. Eğer kartları doğru oynanırsa Marvel’in Catwoman  versiyonundan daha fazlası olabilir.


2- J.Jonah Jameson

J.Jonah Jameson

Jameson’un süper kahramanlara tamamen karşı olan ideolojik bakış açısı, onu ilginç bir karakter yapıyor.


1- Norman Osborn

Norman Osborn

Yeşil Goblin olarak daha çok tanınan Osborn, Spider-Man ‘in hayatına 1960’tan beri musallat olarak, Sony filmlerinde baş düşman olarak karşımıza çıkıyor.

 

 

Fanzade
Fanzade.com Genel Yayın Yönetmeni