Aquaman’in Ne Kadar Güçlü Olduğunun 10 Maddelik Kanıtı

Orduları Yönetiyor

6

Arthur Curry Atlantis’in Kralı olarak seçildi. Bundan sonra teknoloji ve büyünün aynı anlama geldiği bir toplumu düzene soktu ve suyun altındaki bu yer hiç bir zaman dış güçler tarafından tam olarak ele geçirilmedi.Atlantik insanlarının kralı olarak gezegenin her yerindeki 15binden fazla denizaltıyı korumaya yemin etmiştir.

Atlantik askerleri normal bir insandan birkaç kat daha fazla güçlüdür ve silahlarını dünya ordularının hiç görmediği bir biçimde kullanırlar. Tüm dünyayı ele geçirmemelerinin tek sebebi onların, özellikle de Arthur’un, işgal üzerine motive olmaması ve daha fazla güç kazanmaya ihtiyaç duymamaları. Zaten deniz yaşamını komuta etmekle gücü her geçen gün büyüyor.

Dünyada suda kaç tane yaşam formu olduğunu düşünebiliyor musunuz? Köpekbalıklarından, mürekkep balıklarına kadar ve hatta insanların asla görmediği pek çok yaşam formu bile Arthur’un çağrısını duyabiliyor.Aquaman eğer hükümet binasına girmek isterse, birkaç balinayı toplayıp, gelgit oluşturarak o kapıyı kırması işten bile değil.