KEVIN SMITH’IN “HIT-GIRL” Hikayesinden Yeni Detaylar

Kevin Smith‘in, Mark Millar‘ın devam eden Hit-Girl çizgi romanının gelecekteki yazarı olarak duyurulduğunda, hayranlar çok heyecanlandı.  Karakter, Hollywood’dan gelen cinsel yırtıcıları(sexual predators) ele alacak.

 Smith’in üzerinde çalışacağı hikayenin adı son haberlere Hit-Girl: The Golden Rage of Hollywood olacak. Bu cinsel yırtıcı mevzusu nedir diye soracak olursanız, şöyle izah edelim; hikaye Hollywood’da cinsel suçlardan kurtulan güçlü insanları hedef alıyor. Yapılandırılma biçimi göz önünde bulundurulduğunda, devam eden serinin devamı yerine bir mini seri olabilir.

hit-girl golden rage of hollywood

Smith, hikayenin çoğunu bitirmiş. Sanatçı Pernille Orum, Smith’in senaryosunu resmediyor ve ondan övgü ile bahsediyor. Çizgi romanın kapağı, pek çok harika hikaye çizen oldukça yetenekli Francesco Francavilla tarafından yapıldı.

The Golden Rage of Hollywood , Ocak 2019’da piyasaya sürülecek, bu yüzden eserin raflara girmesi biraz zaman alacak. Merak edenler internet üzerinden veya çizgi roman mağazalarından grafik romanları bularak veya Comixology’de satın alarak önceki Hit-Girl çizgi romanlarına göz atabilirler.